Raksts no Puaro.lv

Otrdiena, 26. jūnijs (2012) 10:39

Izdzīvošanas šovu Cīnītājs vadīs pieredzējusī trenere Kristīne Bērziņa

Šīs vasaras iespaidīgāko realitātes šovu Cīnītājs, ko piedāvā izklaides kanāls Kanāls2, vadīs dejotāja un pieredzējusī trenere Kristīne Bērziņa, kuru skatītāji savulaik iepazina Picca TV.

Kristīne jau ilgus gadus vada savu deju studiju X7 un, strādājot par treneri, viņa savu pieredzi nodevusi neskaitāmiem aktīva dzīvesveida piekritējiem. Pie Kristīnes sportisko formu un izturību uzlabojuši arī daudzi skatuvisko mākslu pārstāvji, tostarp arī aktieri.

Arī TV skatītājiem Kristīnes enerģija nav sveša – jau pirms 16 gadiem viņa Latviju modināja tolaik populārās Picca TV rīta vingrošanas pārraidēs, bet šogad Kristīne atgriezās TV ekrānos, lai palīdzētu rītu sākt OKartes skatuves dalībniekiem un skatītājiem.

Kristīne bija arī viena no žūrijas pārstāvēm, kas vērtēja Kanāls2 izdzīvošanas šova Cīnītājs pretendentus, pārbaudot gan viņu fizisko formu, gan spēju reaģēt dažādās situācijās un prasmi nevilcinoties pieņemt lēmumu.


Gatavojoties Cīnītāja startam, Kristīne ir pārliecināta, ka viņai pietiks stingrības prasīt no dalībniekiem disciplīnu un precīzu uzdevumu izpildi.  Turklāt viņai ir kāda neatsverama priekšrocība – Kristīne arī pati spēj izpildīt to, ko prasīs no Cīnītāja titula kārotājiem.

Realitātes šovs Cīnītājs ir gatavs startam – jau nākamnedēļ 18 dalībnieki sāks 57 dienu ilgu cīņu par izdzīvošanu mežā zem klajas debess, bet tikai viens no viņiem izcīnīs Latvijā pirmo titulu Cīnītājs un saņems 5000 eiro naudas balvu.

Pirmās pārraides no Cīnītāja būs skatāmas 2. un 3.jūlijā pulksten 20:20 Kanālā 2, kurās vārēs uzzināt, kā notika dalībnieku atlase šovam!

No 4.jūlija Kanāls2 skatītāji varēs sekot līdzi šovam katru dienu vairāk nekā 3 stundu garumā! Par jaunumiem Cīnītāju nometnē no otrdienas līdz ceturtdienai, sākot ar 3.jūliju, pulksten 14:20 īpašā speciālizlaidumā vēstīs arī LNT, bet lielo iknedēļas izbalsošanas raidījumu LNT ēterā varēs skatīt katru pirmdienu pulksten 20:40.