Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 27. maijs (2013) 14:50

Inta Fogele Itālijā par 10 eiro nobaudījusi Orgasmu

Nesen Latvijas skaistumkonkursu patronese un aģentūras Mis Latvija vadītāja Inta Fogele devās nedēļu garā ceļojumā pa Vidusjūras piekrasti, izbaudot Itālijas, Francijas un Monako labāko kūrorta vietu sniegtās privilēģijas. Kopā ar viņu šajās zemēs paviesojās arī Latvijas un Igaunijas jaunieši, kuri tur piedalījās skaistumkonkursos.

FOTOGALERIJA.


Četrdesmit dalībnieki no dažādām pasaules valstīm pulcējās Sanremo, Itālijā, kur tika aizvadīts konkurss „Mister Europe”. „Sākotnēji bija paredzēts, ka šis konkurss notiks Francijā, tomēr man nezināmu apstākļu dēļ tas pēkšņi tika pārcelts uz Itāliju,” intervijā portālam Puaro.lv stāsta Fogele. „Labi, ka ceļojumu aģentūru First Class Lounge un Rieviera Lux pārstāvji bija pretimnākoši un pēdējā brīdī samainīja visas biļetes bez papildus samaksas. Ja konkurss būtu noticis Francijā, tad to vadītu mūsu meitene [vairāku skaistumkonkursu dalībniece un laureāte] Anastasija Skibunova, kurai franču valoda kļuvusi teju par dzimto valodu. Plānu maiņas dēļ vadītājas posteni viņa nomainīja pret žūrijas krēslu.”

Lai arī Sanremo notiekošajā konkursā laurus plūca Itālijas pārstāvis, tas Latvijas delegācijai neliedza prieku izbaudīt Vidusjūras piekrastes krāšņākās kūrorta vietas. Fogele kopā ar jauniešiem pabija gan greznās villās, gan vietējās kultūras bagātos viesu namos. Savām acīm tika apskatītas pasaules bagātāko ļaužu savrupmājas, notestēti ekskluzīvi auto, kā arī pabūts Kannu kinofestivālā.

„Redzot festivālā notiekošo no iekšpuses, mani nedaudz satrieca šis mākslīgais glamūrs. Izskatījās, ka liela daļa zvaigžņu tur atrodas tikai pienākuma pēc, paši to nemaz nevēlēdamies. Šis amerikāņu sapnis ir skaists tikai no ārpuses,” novērojumos dalās Fogele. „Arī Latvijā arvien vairāk jauniešu pēc tā tiecās. Esmu novērojusi, ka daudziem ar bagātību vien nepietiek, viņiem šķiet, ka stilīgāk ir būt arī slavenam.”

Vienu no lielākajiem pārsteigumiem skaistumkonkursu patronesei sagādājusi kāda kafejnīca. „Atvēru dzērienkarti, bet tajā par 10 eiro piedāvā Orgasmu! Kā gan no tā varētu atteikties?” – savu pārsteigumu atceras Fogele. „Šis Orgasms sastāvēja no 25 mililitriem vislabākā vietējā šņabja un 175 mililitriem divu veidu sulām. Vēlāk palūdzām viesmīlim arī čeka kopiju, kurā skaiti nodrukāts: Orgasms – 10EUR!”

„Jo vairāk ceļoju, jo vairāk saprotu, ka tas nebūt nav dārgs prieks. Nesen uzgāju iespēju iznomāt ekskluzīvu bungalo Indonēzijā par 9 latiem diennaktī. Turklāt cenā iekļauts arī SPA zonas apmeklējums. Mans secinājums – tikai bagātie var atļauties dzīvot Latvijā, nabagi ceļo! Trūcīgākie dodas ārpus valsts, jo tas ir lētāk. Arī apģērbu ir lētāk iegādāties izpārdošanās ārzemēs,” uzskata Fogele.