Raksts no Puaro.lv

17. septembris (2012) 14:09

Ievas Pļavnieces mīļotā gada laikā kļuvusi krietni vīrišķīgāka FOTOGALERIJA

Kristaps Bergs, Viktors Ozoliņš, Puaro.lv un Facebook.com

Pēc dalības šovā „Dziedi ar zvaigzni” aktrise Ieva Pļavniece apņēmīgi izvairījās no publicitātes presē. Lai arī viņas darba specifika paredz piedalīšanos dažādos Dailes teātra pasākumos, uz kuriem aicināti arī mediju pārstāvji, Pļavniece tajos parasti uzkavējās ne ilgāk, kā nepieciešams, un steigšus vien nozuda no redzesloka, liedzot jebkādu iespēju presei viņu sasniegt.

Viens no retajiem pasākumiem, kuru aktrise nolēma apmeklēt izklaides nolūkos, izrādījās liktenīgs. Ļaujoties Martini garšas valdzinājumam un piemirstot par preses klātbūtni, Pļavniece atraisījās un izplūda kaislīgos skūpstos ar savu mīļoto, pirtnieci un jogas speciālisti, Elitas Drākes līdzgaitnieci skaistumkonkursu rīkošanā Anamiku Goldbergu.


Tas, protams, izraisīja milzu ažiotāžu. Tā kā slēpt vairs nav ko, aktrise nolēmusi ar savu draudzeni iziet sabiedrībā nu jau daudz pārliecinošāk. Pļavnieces mīļotā aizvadītajā nedēļas nogalē ieradās uz traģikomēdijas „Finita la comedia!” pirmizrādi. Abas labprāt uzkavējās arī vēlāk notiekošajās svinībās Dailes teātra bufetē.

Interesanti, ka Goldberga pēdējā gada laikā pamatīgi pamainījusi savu vizuālo tēlu. Vēl pērn veselīga dzīvesveida speciāliste varēja lepoties ar ļoti sievišķīgu ārieni, bet nu viņas aprises ieguvušas daudz skarbāku nokrāsu. Aplūkojot viņas bildes sociālajos tīklos, grūti remdēt izbrīnu.

FOTOGALERIJA.

Anamikai savulaik valdzinoši šķituši arī vīrieši