Raksts no Puaro.lv

Ceturtdiena, 21. jūnijs (2012) 09:56

Ieva Adamss pludmales ballītē rotaļājas ar Ziemassvētku vecīti

Trešdienas pievakarē, sagaidot astronomiskās vasaras iestāšanos, viesnīcas „Baltic Beach Hotel” labākie sadarbības partneri un draugi pulcējās uz Sangria vakaru jaunajā pludmales bārā „Mirklis pirms Vasaras saulgriežiem”, lai pārrunātu aizgājušā pusgada labos darbus un noskaņotos atvaļinājumu sezonai.

Par vasarīgu atmosfēru rūpējās radiogeiša Ieva Adamss, viesus iepazīstinot ar oriģinālām un nedzirdētām dažādu pasaules tautu vasaras sagaidīšanas tradīcijām. Pasākumu apmeklēt bija ieradies arī pats Ziemassvētku vecītis, lai jau savlaikus pārskatītu savu labo un slikto bērnu sarakstu. Vecītis bija labā omā, tāpēc nolēma pievērt acis uz nedarbiem, daloties dāsnās dāvanās – tā teikt, iesildoties tieši pēc pusgada gaidāmajiem ziemas saulgriežiem.

Kā jau tas svētkos piedienas, dāvanas jānopelna. Šoreiz pantiņu skaitīšana izpalika. Ieva Adamss stiprā dzimuma pārstāvjiem bija sarūpējusi kādu īpašu uzdevumu - roku laušanās sacensības ar noteikumu, ka pirmais "uzbrukumu" drīkst realizēt tas, kurš paguvis iztukšot alus kausu.


Par viesu garšas kārpiņām, savukārt, rūpējās populārais Jūrmalas restorāns „Caviar Club”, piedāvājot nobaudīt dažādus atspirdzinošus dzērienus, kā arī vieglus un populārus vasaras ēdienus un dažādas gardas uzkodas. Īpaši pludmales ballītei ēdienkarti sastādījis restorāna „Caviar Club” šefpavārs Kristaps Jokmanis, kurš tikko atgriezies no Francijas, kur apmeklēja mācību kursu slavenajā kulinārijas mākslas skolā „Institut Paul Boccuse”.

Skatiet FOTOGALERIJU.