Raksts no Puaro.lv

Ceturtdiena, 16. maijs (2013) 10:03

Iespaidīgi! SWH uzrīko šī gada vērienīgāko ballīti FOTO

Trešdienas vakarā koncertzāle Palladium ņirbēja oranžos toņos, jo radio SWH 20 gadu jubilejas svinību viesi cits citu centās pārspēt izdomā, ievērojot norādīto dreskodu, kas paredzēja tērpties radiostacijas krāsā – oranžajā. Uz slēgto pasākumu ieradās viss Latvijas sabiedrības krējums.

FOTOGALERIJA.

Visveiksmīgāk ar oranžo tērpu piemeklēšanu veicās ierakstu kompānijas MicRec vadītājai Elitai Mīlgrāvei un radiogeišai Ievai Adamss, kuras šajā krāsā bija ieģērbušās no galvas līdz kājām. Citi tikmēr izlīdzējās ar dažādiem košiem aksesuāriem – radio personībai Valdim Melderim tās bija oranžas kedas, bet Artim Dvarionam – košs tauriņš.


Vakara gaitā uz Palladium skatuves kāpa ievērojamas latviešu mūzikas grupas un mākslinieki - Prāta Vētra, Instrumenti, Otra Puse, Dzelzs Vilks, Intars Busulis, Dons un daudzi citi, kuri izpildīja radio SWH vēsturisko dziesmu TOP20.

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem biļetes uz Radio SWH dzimšanas dienas svinībām tirdzniecībā nebija pieejamas – pasākumu varēja apmeklēt tikai lūgtie viesi.

Neiztika arī bez dāvanām. Jau no agra rīta SWH „tēvs” Jānis Šipkēvics saņēma neskaitāmus laba vēlējumus no visiem mūzikas mīļotājiem, bet vakarā ciemiņi bija sarūpējuši arī dažādas dāvanas, apspēlējot radio tematiku un oranžās krāsas maģiju.