Raksts no Puaro.lv

Otrdiena, 12. jūnijs (2012) 12:39

Iepazīsties! Saimnieki, kuri meklē sievas!

Publicitātes

Vakar, 11.jūnija vakarā, TV3 skatītāji iepazina desmit brīvus, uzņēmīgus un interesantus vīriešus šovā Saimnieks meklē sievu. Viņus visus vieno viena lieta – visi desmit vīri meklē saimnieci savai mājai jeb sievu. Tādēļ šobrīd visas brīvās un iepazīties vēlošās dāmas aicinātas pieteikties, lai iepazītos ar sev simpātiskāko kungu.

Pie sievas ar TV3 šova palīdzību cer tikt desmit kungi no visas Latvijas - Ainārs Piļeckis (38 gadi) no Skrundas novada, Almants Kalniņš (38 gadi) no Talsu novada, Austris Pujāts (43 gadi) no Gulbenes novada, Egīls Rūsiņš (40 gadi) no Salas novada, Gatis Pliens (26 gadi) no Gulbenes novada, Juris Ozoliņš (54 gadi) no Carnikavas novada, Kaspars Vaikulis (22 gadi) no Jēkabpils novada, Oskars Dombrovskis (27 gadi) no Vecumnieku novada, Sandis Birkenbergs (30 gadi) no Salacgrīvas un Sandis Legzdiņš (21 gads) no Amatas novada. Nekavējieties un izmantojiet šo lielisko iespēju iepazīties ar šarmantiem, uzņēmīgiem un iepazīties gribošiem saimniekiem! 

Sandis Legzdiņš (21)

Aitkopis, kura saimniecībā aug arī kazas, govs, teļi, truši, vistas un nūtrijas. Ziemā ir aizrautīgs snovotājs, bet vasarā hobijiem īsti laika nepietiek. Sievai noteikti būtu jāprot labi gatavot ēst, jo tēva sieva šajā ziņā viņu ir izlutinājusi. Sandim vislabāk garšo lazanja!

Juris Ozoliņš (54)

Pieder paprāvs zemes gabals pie jūras. Iepriekšējo saimniecību atdevis sievai un šovasar uzsācis atpūtas bāzes veidošanu pie jūras. Hobijs – medības. Sievu meklē ar biznesa domāšanu, kas varētu viņam palīdzēt izveidot lepnu atpūtas vietu.

Gatis Pliens (26)

Ir pārvaldnieks krustēva saimniecībā, kurā ir 95 slaucamas govis, 91 jaunlops, kā arī 204 ha apstrādājamas zemes. Hobiji – volejbols un atpūta pie dabas. Sievu meklē komunikablu, kas prot viegli adaptēties svešā vidē.

Egīls Rūsiņš (40)

Bijušais rīdzinieks, kurš pārcēlies uz laukiem, pasakaini skaistā vietā pie ezera. Audzē aitas, darina vīnu un ierīkojis arī viesu māju. No iepriekšējās laulības ir trīs meitas. Hobijs – amatieru hokejs. Sievu meklē tādu, kas palīdzētu biznesā un mīlētu laukus.

Austris Pujāts (43)

Nodarbojas ar dārzkopību un slieku audzēšanu. Pa dienu strādā galdniecībā – meistaro ekskluzīvas mēbeles. Brīvajā laikā dejo tautasdejas. Sievu meklē par sevi krietni jaunāku – čaklu un saprotošu.

Ainars Piļeckis (38)

Nodarbojos ar graudkopību, īpašumā un nomā 300 ha zemes, ir privātmāja un apstrādājams piemājās dārziņš. Ir trīs bērni, divi - vecākie dzīvo pie viņa. Sievu meklē saimniecisku un pašpietiekamu, kas sapratīs, ka lielāko daļu vasaras viņš pavada intensīvā darbā.

Sandis Birkenbergs (30)

Saimniecības lielums 36 ha, nodarbošanās – lauku tūrisms. Hobijs – mājas celtniecība. Sievu meklē saticīgu, mīļu, čaklu, komunikablu, ar labu humora izjūtu, kura mīl dārza darbus.

Kaspars Vaikulis (22)

Saimniecības lielums 11,9 ha, bitenieks. Īsts dabas bērns, kurš staigā basām kājām un dzīvo pirtiņā. Skolā bijis teicamnieks. Jau piecus gadus ir veģetārietis. Spēlē ģitāru. Arī sievai būtu jāmīl daba.

Oskars Dombrovskis (27)

Ir sava mājas saimniecība. Brīvajā laikā dejo tautas dejas. Ir ļoti kautrīgs. Vēl nekad nav bijušas nopietnas attiecības. Kā saka pats: Kamēr sadūšojas pieiet klāt meitenei, balle jau ir beigusies! Sievu meklē čaklu, labsirdīgu, bez kaitīgiem ieradumiem, vecumā no 25 – 30 gadiem.

Almants Kalniņš (38)

Pieder sava slēpošanas trase un atpūtas nams. Bijis precējies, ir 4 gadus veca meita. Bijušais biatlonists, kurš tagad nodarbojas ar riteņbraukšanu. Meklē pašpietiekamu sievieti, ar kuru būtu saskaņa.

Kungi vēlreiz apskatāmi raidījumā video interneta portālā www.tv3play.lv un tad viss paliek sieviešu rokās – jānoskata, kurš no visiem simpātiskākais, tad jāraksta vēstule un jāpastāsta, kādēļ tieši viņš iepaticies visvairāk. Protams, arī sava bilde jāpievieno!