Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 1. maijs (2013) 09:33

Gvineta Paltrova pamāca: Nekliedz uz vīru, vienkārši sniedz viņam orālo seksu!

Thesun.co.uk

Holivudas aktrise Gvineta Paltrova (Gwyneth Paltrow) pēdējā laikā atļāvusies vairākus visai izaicinošus gājienus. Nesen kinozvaigzne filmas „Iron Man 3” pirmizrādē Losandželosā viesus pārsteidza ar savu caurspīdīgo kleitu, bet gaismā nākuši aktrises pikantie padomi, kā uzlabot laulības dzīvi.


Pirmdienas vakarā 40 gadus vecā aktrise viesojas Čelsijas Leitlijas (Chelsea Lately) sarunu šovā. Populārā raidījumu vadītāja, kura ir laba Paltrovas un viņas ģimenes paziņa, šova tiešraidē atklāja kādu padomu, ko aktrise reiz sniegusi savai draudzenei. Tiesa gan, pati Paltrova, kura ir laimīgi precējusies ar grupas „Coldplay” līderi Krisu Martinu (Chris Martin), krietni samulsa no negaidītā notikumu pavērsiena .


„Cilvēki domā, ka tu esi perfekta. Arī es tā kādreiz domāju, bet tad es tevi satiku un sapratu, ka tā nemaz nav,” nepiespiestu atmosfēru sarunu šovā uzturēja tā vadītāja. „Un tas ir kaitinoši, jo kad redzu tavu brīnišķīgo ģimeni – bērnus un vīru – vairs nevēlos ar jums nekur doties, jo tad jutīšos slikti par sevi. Bet tad kādās vakariņās tava draudzene lūdza pēc padoma. Viņa teica, ka ir sastrīdējusies ar vīru un nu vēlas doties mājās un vienkārši kliegt uz viņu. Tu esi lieliska padomu sniedzēja! Tu viņai ieteici: Lai arī ko vēlētos darīt, dari tieši pretējo. Izrādi viņam mīlestību un sniedz orālo seksu.”

Pēc Leitlijas teiktā Paltrova krietni samulsa un iespurdzās: „Ja nu mana mamma skatās šo šovu!?” Bet šova vadītāja vien attrauca, ka noteikti nosūtīs viņai ieraksta kopiju: „Cilvēkiem jāzina, kāda tu esi! Jo mana pirmā reakcija bija: Ko? Nē! Es to nedarīšu!”