Raksts no Puaro.lv

15. oktobris (2012) 17:05

Guna Leiškalne skaidro, kāpēc viņai ir laba gaume

Straujiem soļiem tuvojas viens no galvenajiem notikumiem Latvijas modes dzīvē – Rīgas modes nedēļa, ko ik gadu apmeklē daudzi sabiedrībā labi zināmi ļaudis, kuri cits citu cenšas apsteigt grācijā, demonstrējot iespējami ekskluzīvākus tērpus. Smalko aprindu dāma, Kārļa Leiškalna vecākā meita Guna Leiškalne-Rokk allaž priekšroku devusi dārgu modes namu un zīmolu darinājumiem. Kur tad meklējami viņas stila izjūtas pirmsākumi?

VIDEOGALERIJA.

„Man ir ļoti skaists latviešu tautas tērps. Bērnībā man to piekodināja vilkt uz visiem svētkiem. Tādēļ man ir tik laba gaume,” pārliecināta Guna Leiškalne. „Kurš gan cits mani paslavēs?” – par nejauši izsprukušo komplimentu nosmej sabiedrisko attiecību doktorante.

Viņa neslēpj, ka ļoti iemīļojusi tieši atpazīstamu zīmolu apģērbu, tomēr noliedz, ka tie nosaka toni viņas garderobē: „Nu nepērku drēbes tirgū, un arī humpalas (lietoti apģērbi – red.) nē! Nav tas vecums.” Jautāta, kuri tad īsti ir stilīgāki – rīdzinieki vai mūsu kaimiņi Tallinā – Guna uzskata: „Kopumā Rīgā, bet igauņiem stilīgāki ir tieši jaunieši – viņi ir daudz kreatīvāki.”

Šoruden Rīgas modes nedēļa notiks no 30. oktobra līdz 3. novembrim. Interesanti, ar ko šosezon mūs pārsteigs modes dizaineri un cik modīgus tērpus būs izvēlējušies pasākumu viesi?