Raksts no Puaro.lv

14. septembris (2013) 10:57

Gulbja spēle Arēnā Rīga pulcē smalkās aprindas FOTO

Viktors Ozoliņš, Puaro.lv

Šajā nedēļas nogalē Arēna Rīga pulcē tenisa mīļotājus - Latvijas tenisa izlase, kuras sastāvā ir arī Latvijas veiksmīgākais tenisists Ernests Gulbis, tur aizvada Deivisa kausa izcīņas (Davis Cup by BNP Paribas) spēles par iekļūšanu Eiropas Āfrikas zonas 1. grupā pret Somijas izlasi. Vērot mūsu izcilākā tenisista spēli klātienē bija ieradušās arī sabiedrībā labi zināmas personas.

FOTOGALERIJA.

Ja pirmajā mačā, kurā Latvijas godu aizstāvēja Miķelis Lībietis, tribīnes vēl bija patukšas, tad uz otro maču tajā brīvu vietu bija krietni mazāk, kā nekā Ernestu Gulbi Latvijā klātienē vērot neizdodas bieži. Viņam līdzi just bija ieradušies ne tikai fani, bet arī smalko aprindu pārstāvji, kuru vidū bija politiķis Kārlis Leiškalns, bijušais premjers, Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Godmanis ar kundzi, uzņēmējs Emīls Jakrins, radio SWH šefs Jānis Šipkēvics ar mīļoto sievieti, kā arī dēlu, grupas „Instrumenti” solistu Jāni Šipkēvicu un meitu Tīnu, uzņēmēja Marika Ģederte, skaistumkonkursu rīkotāja Liene Skulme, dziedātāja Natālija Tumševica un citi.


Šodien Arēnā Rīga turpināsies Deivisa kausa izcīņas Eiropas Āfrikas zonas 2.grupas mačs starp Latvijas un Somijas izlasēm. 15:00 tiks aizvadīta dubultspēle, kas lielā mērā var izšķirt visa mača iznākumu. Latviju tajā pārstāvēs Ernests Gulbis un Miķelis Lībietis, bet somiem, visticamāk, brāļi Kontineni.