Raksts no Puaro.lv

Otrdiena, 10. janvāris (2012) 13:03

Grupas PER puiši uzskata, ka ir baigi foršie džeki!

Grupa PER allaž izcēlusies ar košu un pamanāmu vizuālo tēlu – Eirovīzijas Nacionālās atlases pusfināls nebija izņēmums. Intervijā portālam Puaro.lv Ralfs Eilands un Edmunds Rasmanis par to, ka patiesībā abi ir „forši džeki ne tikai uz skatuves, bet arī dzīvē.”

„Katrā ziņā – uz ielas mūs šādā apģērbā neredzēt!” – pārliecināts ir Ralfs. „Uz skatuves varu uzvilkt daudz ko, bet ikdienā ģērbjos pelēcīgi un ar domu, lai būtu silti.”

„Ja mēs šādi parādītos uz ielas, tas pievērstu pārāk lielu apkārtējo uzmanību,” baidās Edmunds.

Jāteic, stilu sajaukums PER priekšnesumā bija interesants – bekvokālistes pārstāvēja simtprocentīgu disko, kamēr abi puiši puķainajos kreklos un spilgto krāsu biksēs drīzāk atgādināja hipijus. „Mūsu stilu ir grūti noteikt arī mūzikā – vai tas ir indī pops, pankroks vai  disko,” stāsta mūziķi.

„Disco Superlfy ir tāds pašpārliecinātais džekiņš, kurš visiem ciemā patīk. Viņš ir Old School piekritējs – apžilbina ar savu izskatu vien. Tāpēc arī mēs tādus pamanāmus tērpus izvēlējāmies,” skaidro Ralfs.

Cik tad lielā mērā paši mūziķi līdzinās savam varonim – Disco Superlfy? „Kādreiz ikdienā biju pilnīgs pretstats tam, kāds esmu uz skatuves, bet nu jau arī sadzīvē esmu enerģisks un žiperīgs,” uzskata Ralfs. Tas gan taisnība – viņa atraktivitāte kolēģi Edmundu tikpat kā nelaiž pie vārda. „Mēs esam forši džeki – ne tikai uz skatuves, bet arī dzīvē,” viņš tomēr pagūst piebilst.

Grupa PER tikko pārradusies no Krievijas, kur kopā ar lielākajām kaimiņvalsts estrādes zvaigznēm uzstājās plašākajā Krievijas Ziemassvētku pārraidē „Pesenka goda”.  PER talants novērtēts daudzviet ārzemēs – Lietuvā, Dānijā, Austrālijā, tāpēc vasara puišiem paies, viesojoties dažādos mūzikas festivālos.

Ralfs nesen uzsācis darbu jaunajā radiostacijā SPIN FM. „Pagaidām visu pagūstu paveikt, jo nepieciešamās nedēļas nogales radio man ir brīvas,” viņš stāsta.

Uz Eirovīzijas pusfināla skatuves Ralfs kāpa ar jaunās draudzenes piešķirto talismanu – galvas rotu.