Raksts no Puaro.lv

Otrdiena, 14. janvāris (2014) 11:51

Galvaspilsētā atklāts jauns restorāns ar unikālu atpūtas zonu un trenažieri FOTO


Pirmdienas vakarā Lāčplēša ielā durvis vēra restorāns „Kombucha”, prezentējot arī jauno Vitalitātes programmu. Restorāna nosaukums dots par godu tējas sēnei, ko „Kombuchas” šefpavārs meistarīgi ieviesis ēdienkartē, radot pavisam jaunus kulinārijas brīnumus.


Restorānā „Kombucha” būs iespējams ne vien pieteikties dalībai Vitalitātes programmā, bet arī ieturēt maltīti pēc izdevīga biznesa pusdienu piedāvājuma, bet vakarā – ļauties nesteidzīgam mielastam restorāna gaisotnē.


„Kombuchas” mājīgajās telpās iekārtota arī īpaša atpūtas zona un uzstādīts Latvijā vienīgais elektrostimulācijas trenažieris. Ar tā palīdzību iespējams ne vien sevi uzturēt fiziskā formā, bet arī ieekonomēt laiku – pietiek ar 20 minūtēm elektroimpulsu slodzē, lai atsvērtu vairāk nekā stundu ilgu treniņu sporta zālē, jo vienlaikus tiek nodarbinātā visa ķermeņa muskulatūra.


Tikmēr jaunatvērtās iestādes pagrabstāvā būs iespējams nobaudīt dažāda veida masāžas – gan relaksējošās, gan sporta. Viena no masierēm ir taizemiete Tita, kura neilgā laika posmā apguvusi latviešu valodu un pat nokārtojusi valsts valodas eksāmenu.


Pirmdienas vakarā viesus laipni sagaidīja restorāna īpašnieks, Bikram jogas ieviesējs Latvijā Jānis Bazevičs, bet par Vitalitātes programmu pastāstīja diētas ārsts, Latvijas diētas ārstu asociācijas vadītājs Andis Brēmanis.