Raksts no Puaro.lv

12. decembris (2013) 10:01

Gadi rit, bet Kima Kardašjana izskatās arvien jaunāka. Kā tas iespējams? FOTO

Nereti pasaules mēroga slavenības gatavas izmēģināt neskaitāmas pat visai aizdomīgas skaistumkopšanas procedūras un pat, nesasniedzot cienījamu vecumu, ļauties skalpelim, lai tikai spētu sevi uzturēt pēc iespējas labākā formā. Īpaši labi tas izdodas realitātes šovu zvaigznei, jaunajai māmiņai Kimai Kardašjanai.

Vēl 2006. gadā viņa lepojās ar pavisam tumši nosauļotu ādu un ogļu melniem matiem. Nu viņa mākslīgo iedegumu pilnībā „atmetusi”, kā arī kļuvusi par blondīni. Interesanti, ka visu šo gadu laikā viņas sejā nav parādījusies neviena grumbiņa. Kā tas iespējams?

Kardašjana neslēpj, ka ir bieža skaistumkopšanas salonu apmeklētāja. Tajos viņa ļaujas visdažādākajām procedūrām. Reiz viņai pat tika veikts sejas „liftings” ar pašas asinīm. Tomēr realitātes šovu zvaigzne noliedz, ka piekoptu vienu no efektīvākajām šī gadsimta metodēm cīņā ar grumbiņām – botoksu.

„Vienu reizi to esmu pamēģinājusi un sev nosolījusies – nekad vairs! Vismaz ne līdz 40 gadu vecumam!”- intervijā presei stāstījusi Kardašjana.

Tikmēr eksperti apgalvo, ka šādu izskatu bez botoksa palīdzības iegūt neesot iespējams. Acīmredzot populārā māmiņa botoksu lietojot krietni biežāk, nekā viņa pati vēlētos.