Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 6. marts (2013) 11:05

Elēna Dedženeresa apdāvina populāro meitenei, kura nodedzināja sev matus VIDEO

Ekrānuzņēmums

Kurš gan nav redzējis jautro video, kurā kāda meitene, vēlēdamās uzfilmēt matu ieveidošanas instrukciju, nejauši ar lokšķērēm nodedzina matu šķipsnu visā tās garumā. Šis video 13 gadus vecajai Torijai Loklīrai (Tori Locklear) atnesa pasaules slavu – vien piecu dienu laikā to noskatījās 12 miljoni interneta lietotāju visā pasaulē. Viesojoties populārajā Elēnas Dedženeresas šovā, meitene atklāj interesantas detaļas par video uzņemšanu, kā arī saņem īpašu dāvanu no līdzjūtīgās šova vadītājas.

VIDEOGALERIJA.

„Tas notika oktobrī. Visu šo laiku man nebija mana klēpjdatora. Kad to atguvu, apskatīju savas bildes un video, un sāku histēriski smieties, to noskatoties, tāpēc nolēmu no publicēt,” stāsta trīspadsmitgadīgā jauniete. „Mans tētis to ieraudzīja un uzlika man mājas arestu. Tagad man atkal nav klēpjdatora.”

Torija dīvainā kārtā neesot jutusi nekādu deguma smaku. Viņa neslēpj, ka pēc kameras izslēgšanas sāka raudāt un aizskrēja pie tēta izstāstīt notikušo. Tikmēr Elēna Dedženeresa spriež, ka šāds „sāna izdegums” varētu kļūt par jaunāko modes tendenci. Lai Torijas matu veidošana turpmāk noritētu veiksmīgāk, šova vadītāja viņai uzdāvināja iespaidīgu matu piederumu komplektu, tostarp jaunas lokšķēres.