Raksts no Puaro.lv

16. septembris (2012) 10:54

Džims Kerijs 50 gadu vecumā turpina „niekoties” ar krietni jaunākām dāmām

Dailymail.co.uk

Pasaulslavenais aktieris un neskaitāmu komēdiju zvaigzne Džims Kerijs paguvis divreiz apprecēties un pabūt kopā ar teju katru Holivudas dīvu, tostarp Nikolu Kidmenu, Renē Zelvēgeri un Kortniju Koksu. Attiecībās ar modeli un aktrisi Dženniju Makkartniju pasaulē nācis komiķa dēls Evans, bet nesen viņš bija uzsācis attiecības ar krievu studenti  Anastasiju Vitkinu. Tomēr nekas nespēj atturēt atraktīvo aktieri baudīt dzīvi tikpat sparīgi, kā līdz šim. Kamēr Kerijs noveco, viņa mīļotās kļūst arvien jaunākas.


Sestdien aktieris, kurš vēl nesen savos apskāvienos kļāva valdzinošo, vien 23 gadus veco studenti no Krievijas Anastasiju (abi nopietni apsvēra domu arī iestūrēt laulības ostā!), Malibu pludmalē pieķerts ar nu jau citu dāmu, kas, jāteic, izskatās vēl jaunāka. Jāteic, ņemot vērā, ka Džims Kerijs jau sasniedzis piecdesmit gadu slieksni, viņš joprojām ir labā formā.


Tomēr, kamēr tētuks izklaidējas, viņa dēla māte publiski kaunina aktieri par to, ka viņš neapciemo savu desmitgadīgo dēlu. „Vairākas reizes esmu Džimam lūgusi, lai viņš aprauga Evanu, jo puika turpina to lūgt,” intervijā Hovarda Sterna radio šovam atklāj 39 gadus vecā Makkartnija. „Evanu mierinu, stāstot, ka gan jau kādreiz viņa un tēva ceļi krustosies. Tas ir smagi. Viņš apmeklē terapijas. Tas ir process, kas viņam nepieciešams.”

Kerijs ar Makkartniju un abu dēlu Evanu pirms vairākiem gadiem


Kerijs un Makkartnija izšķīrās 2010. gadā pēc piecu gadu attiecībām. Pērn aktieris baudīja izpriecas ar „Americas Next Top Model” dalībnieci Ančalu Džozefu (24), bet šī gada sākumā uzsāka attiecības ar krievu studenti Anastasiju Vitkinu.

Ar Anastasiju