Raksts no Puaro.lv

8. septembris (2012) 09:06

Dziedātājs Miks Dukurs slepus apprecējies. Nezināja pat vecāki!

Pēc gada un astoņu mēnešu draudzības laulības gredzenus mijis dziedātājs Miks Dukurs un viņa draudzene Laura Lasovska, kas nu lepojas ar vīra uzvārdu. Nelielā laulību ceremonija atzīmēta augusta pēdējā dienā Liepājas dzimtsarakstu nodaļā, klāt esot vien laulību lieciniekiem un Liepājā dzīvojošajiem radiem, kuru vidū gan nebija jaunā pāra vecāku.

“Ideja pārcelt mūsu attiecības nopietnākā līmenī nāca negaidīti, tomēr ne mirkli neesmu šaubījies par šī lēmuma pareizību,” intervijā portālam Puaro.lv stāsta Miks.

Tā kā kāzas bijušas spontānas, krāšņa ceremonija, kurā piedalītos arī jaunā pāra vecāki, izpalikusi, un arī Laurai vēl ir laiks, lai izsapņotu sapni par balto līgavas kleitu: “Lai gan oficiāli jau esam vīrs un sieva, šo statusu vēlamies apliecināt arī baznīcā, tuvinieku, draugu un vecāku klātbūtnē, tomēr līdz grandiozākai atzīmēšanai vēl jāpagaida, lai šis notikums izdotos tāds, kādu vēlamies.”

Nākamajā dienā pēc laulību noslēgšanas jaunlaulātie devās uz Cēsīm, lai priecīgos jaunumus atzīmētu kopā ar Mika vecākiem, un, lai gan pārim vēl nav bijis īstais medusmēnesis, romantika un divvientulība izbaudīta jau pirms kāzām, dodoties ceļojumā pa Eiropu.