Raksts no Puaro.lv

1. oktobris (2012) 11:51

Dziedātājas Hollijas Valensas šikās kāzas ar miljardieri Kendiju FOTO

Austrāliešu izcelsmes dziedātāja un aktrise Hollija Valensa (Holly Valance) aizvadītajā nedēļas nogalē svinēja greznas kāzas ar britu nekustamo īpašumu magnātu, miljardieri Niku Kendiju (Nick Candy). Ekskluzīvā laulību ceremonija līdzinājās pasakai, par kādu jau kopš bērnības sapņo ikviena meitene.


Jāvārdu pāris viens otram teica 300 tuvāko draugu un radu klātbūtnē šikā Beverlihilzas īpašumā. Liela daļa viesu bija ieradušies no Hollijas dzimtenes Austrālijas, ceļā pavadot garas stundas. Ceremoniju ar savu klātbūtni pagodināja arī vairākas sabiedrībā labi zināmas personas, tostarp bargais talantu šovu tiesnesis Saimons Kauels (Simon Cowell). Interesanti, ka kāzu ielūgumus pāris katram ciemiņam bija nogādājis personīgi.


Līgava savā īpašajā dienā bija izvēlējusies ekskluzīvu J'Aton Couture vintidža kleitu, bet līgavainim mugurā bija Dolce&Gabbana uzvalks.

Nākamajā dienā pēc svinībām pāris nebūt nesteidzās doties medusmēnesī, bet saulaino svētdienu pavadīja kopā ar viesiem, palīdzot tiem dziedēt pēcsvētku paģiras.


Hollija ar Niku iepazinās 2009. gadā vakariņās pie kopīgiem draugiem . Liktenīgo bildinājumu savai mīļotajai miljardieris izteica aizvadītajos Ziemassvētkos Maldīvu salās.

Nākamajā dienā pēc kāzām Hollija steidza nomainīt savu uzvārdu arī mikroblogu vietnē Twitter.com


Dailymail.co.uk