Raksts no Puaro.lv

Otrdiena, 7. aprīlis (2015) 11:28

Dženifera Lopesa grib piemānīt savus fanus?

Lai cik dedzīgi populārā amerikāņu dziedātāja Dženifera Lopesa censtos pārliecināt savus fanus, ka nekas vairāk par draudzību viņu ar bijušo mīļāko Kasperu Smārtu nevieno, viņas rīcība liecina par pavisam pretējo.

Visu redzošā paparaci fotoaparāta acs piefiksējusi mīļākos gan kopā pavadām romantisku vakaru, gan kopā dodoties sabiedrībā, gan pavisam mīlīgi skūpstoties.

 

Savukārt aizvadītajā nedēļas nogalē Lopesa un Smārts manīti kopā ar bērniem svinot Lieldienas Meksikas līcī. Preses izdevumu slavenību slejas šo ģimenes kopīgo izbraukumu nodēvējusi par pāra atkalapvienošanos.

Uz Meksikas kūrortpilsētu Ensenadu Dženiferu Lopesu un dvīņus savā automobilī aizvedis Smārts. Draudzīgajai ģimenītei līdzi bijis paņemts viss, kas varētu noderēt jautrai laika pavadīšanai, pat ūdens motocikli.Starp citu, nesen šajā pašā kūrortā abi mīlnieki, pirms atgriešanās Losandželosā, nosvinēja Smārta 28.dzimšanas dienu.

Kā zināms, 45 gadus vecā šovbiznesa zvaigzne un 28-gadīgais dejotājs pēc teju trīs gadus ilgām attiecībām 2014.gada jūnijā oficiāli paziņoja par šķiršanos.Vēlāk Lopesa ne reizi vien intervijās atzinusies, ka nesteidzoties uzsākt kādas jaunas attiecības un esot gatava gaidīt savas dzīves Īsto Vīrieti, kurš nākotnē varētu būt viņas bērnu tēvs. Iespējams, ka salabšana ar bijušo mīļoto liecina par bijušo attiecību jaunu, daudz nopietnāku etapu?...

Dzīvosim, redzēsim...