Raksts no Puaro.lv

26. decembris (2012) 23:12

Dženeta Džeksone slepus saderinājusies ar arābu miljardieri

Nesen kļuvis zināms, ka dziedātāja Dženeta Džeksone (Janet Jackson) slepus saderinājusies ar arābu miljardieri Visamu Al Manu (Wissam Al Mana). Pāris kopā ir divus gadus. Visu šo laiku dziedātāja abu attiecības cītīgi slēpusi no jebkāda veida publicitātes.

Avoti ziņo, ka 46 gadus vecā dziedātāja no sava mīļotā dāvanā saņēmusi „milzīgu un ļoti dārgu gredzenu”. Popzvaigzne tik ļoti baidās šīs attiecības pazaudēt, ka nolēmusi tās turēt pilnīgā slepenībā.


 


Tikmēr 37 gadus vecais biznesmenis krietni parūpējies par Džeksones labklājību – viņa visur tiek nogādāta ar privāto lidmašīnu, turklāt kāzas tiek plānotas izteikti vērienīgas. Dziedātāja vēloties nodibināt ģimeni pēc iespējas drīzāk. „Ja viņai nevarēs būt bērni, viņi tos adoptēs,” stāsta kāda pārim tuva persona. Pašas Džeksones bagātība mērāma 150 miljonu ASV dolāru apmērā.

Šī būs dziedātājas jau trešā laulība. 1985. gadā viņa mija gredzenus ar bērnības draugu, dziedātāju Džeimsu Debardžu (James DeBarge), tomēr jau pēc mēneša šī savienība tika šķirta. Sešus gadus vēlāk Džeksone apprecējās ar dejotāju un dziesmu autoru Renē Elizondo (René Elizondo). 2000. gadā pāris izšķīrās.