Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 18. jūnijs (2014) 17:40

“Du bist spazieren” - grupai Labvēlīgais Tips jauns singls

Publicitātes

Tieši Līgo priekšvakarā grupa “Labvēlīgais Tips” nolēmusi iepriecināt savus fanus ar jaunu singlu “Du bist spazieren”, cerot, ka tas kļūs par šīs vasaras dārza ballīšu galveno grāvēju.

Tā ir savdabīga atbilde uz mūžseno latviešu apgalvojumu – Latvijas popmūzikā nekā jauna nav. Grupa tam nepiekrīt, taču vienlaikus arī neuzņemas atbildību par traumām, kas var gadīties, izpildot pārgalvīgus deju soļus un piruetes, dziesmas atskaņošanas laikā.

Par dziesmas melodiju parūpējies grupas ģitārists Artūrs Kutepovs, par tekstu - Andris Freidenfelds, un to visu iemūžināt palīdzēja Lotars Lodziņš un Jānis Kalve no “Labo ierakstu studijas”.

Nepalaid garām - Līgo naktī pēc pusnakts Labvēlīgo Tipu būs iespējams satikt Rīgā, Daugavas krastmalā.

“Labvēlīgais Tips“ atgādina, lielie rudens šovi “KATASTROFĀLA ATGRIEŠANĀS” notiks koncertzālē “PALLADIUM” 24. un 25.oktobrī. Pēc neliela atvaļinājuma “LABVĒLĪGAIS TIPS” pilnā sastāvā ir gatavs ieraut savus klausītājus trakulīgā prieka virpulī. Varētu teikt arī tā – ballīte būs!

Jāatzīmē, ka šī būs reta izdevība, jo pašreiz grupa neplāno atsākt regulāru koncertdarbību.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas “BIĻEŠU PARADĪZES” kasēs vai www.bilesuparadize.lv. Zinot iepriekšējo gadu pieredzi, prātā nāk aksioma - kas ātrāk nopērk biļeti, tas vispār tiek pie biļetes.