Raksts no Puaro.lv

30. decembris (2012) 08:20

Dodoties kūrortā, Pita un Džolijas 6 bērnus pieskata 12 (!) auklītes

Thesun.co.uk

Holivudas aktieri Andželīna Džolija (Angelina Jolie) un Breds Pits (Brad Pitt) allaž bijis viens no visvairāk aprunātākajiem zvaigžņu pāriem. Un nav jau nekāds brīnums, jo abi slavas lutekļi paši rada labvēlīgu augsni diskusijām. Kaut vai, piemēram, šie jaunumi – dodoties uz kūrortu Karību salās, lai tiktu galā ar saviem sešiem bērniem, Pits un Džolija nolīga 12 auklītes.

Nesen zvaigžņu pāris devās uz dizaineres Donnas Karanas iespaidīgo villu, kas atrodas saulainajā Turks un Caicos salā. Modes māksliniece to bija dāsni nodevusi abu aktieru un viņu apjomīgās ģimenes rīcībā, kamēr pati atpūtu baudīja citviet. Kinozvaigznes sev līdzi bija paņēmuši visas sešas atvases, kā arī Pita ģimeni – vecākus Džeinu un Viljamu Pitus, brāli Dagu un māsu Jūliju Nīlu Pitu.


Neraugoties uz iespaidīgo pavadošo svītu, Pits un Džolija nolēma savus radus neapgrūtināt ar bērnu - Medoksa, Šiloha, Noksa, Vivjenas, Paksa un Zaharas - pieskatīšanu, to uzticot 12 auklītēm.

„Andželīna savus bērnus ved uz Karan jogas spa. Viņi vienkārši skraida apkārt pa pludmali bez bēdas, baudot nesteidzīgu atpūtu,” intervijā presei atklāja salas iedzīvotāji.