Raksts no Puaro.lv

23. augusts (2012) 19:43

Disko dīva Tīna Tērnere 72 gadu vecumā lustīgi ballējas uz jahtas

Gadi rit un paaudzes mainās, bet mūzikas leģendas Tīnas Tērneres (Tina Turner) dziesmas turpina priecēt klausītāju sirdis. Arī pati 72 gadus vecā māksliniece nebūt nedomā šķirties no sava disko dīvas statusa un kļūt par īdzīgu omīti. Viņa joprojām bauda dzīvi tikpat azartiski, kā agrāk.

Tīna Tērnere, kura muzikālajā jomā šobrīd ietur pauzi, brīvo laiku labprāt bauda uz savas personīgas jahtas „Lady Marina”. Ceturtdienas pēcpusdienā viņa ar to pietauvojās saulainajās Horvātijas krastos. Ieturējusi launagu, dziedātāja labprāt izkustināja gurnus mūzikas ritmā, laižoties līganā dejā.


Līdzšinējā līmenī saglabājusies ne tikai mūziķes skatuviskā harizma un enerģija, bet arī ārējais izskats, kurš ir tikpat žilbinošs kā teju pirms desmit gadiem.

Pēdējā laikā Tīna Tērnere no publisku pasākumu apmeklēšanas izvairās, dodot priekšroku privātām ballītēm un izklaidēm bez preses pārstāvju  klātbūtnes un liekas sabiedrības uzmanības.


Dziedātāja jau vairākus gadus apmetusies uz dzīvi Šveicē, kur viņai pieder savrupmāja ezera krastā. Tur viņa dzīvo kopā ar savu draugu, vācu izcelsmes mūziķi Ervinu Baču (Erwin Bach). Pāris ir kopā jau kopš 1985. gada.