Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 18. jūlijs (2012) 10:54

Diāna Pīrāgs pludmalē skūpstās ar Andri Buli FOTO

Publicitātes

Mieru, tikai mieru! Aktieris Andris Bulis joprojām ir laimīgi precējies, un arī Diānas dzīve mīlas frontē ir sakārtota. Situācijas skaidrojums ir gaužām vienkāršs – nesen šarmantais pāris vienojās kopīgā projektā, lai radītu videoklipu Diānas jaunākajam singlam, kas klajā nāks jau pavisam drīz.

„Neraugoties uz savu ierasti saspringto grafiku, Andris atrada laiku, lai piedalītos topošajā video,” intervijā portālam Puaro.lv pastāstīja dziedātāja, mūzikas leģendas Olgas Pīrāgs meita Diāna Pīrāgs. „Jaunā dziesma „Alie Maki” būs pirmais singls no mana jaunā albuma „Stereo Sky”. Gala rezultāts būs tiešām grandiozs, jo darbs veikts, iesaistot radošu un profesionālu komandu.”


Diānas videoklipa režisore ir TV dīva, modes žurnāliste Jeļena Gricuka, bet par tērpiem gādājusi Ilona Giberte no zīmola „Coco Culte”, kā arī pazīstamā modes dizainere Katja Šehurina, kura laurus plūkusi arī pasaules mērogā. „Katja bija ļoti atsaucīga un uzreiz piekrita man izpalīdzēt. Viņa pat ļāva ar savu kleitu ielēkt baseinā!” – dalās Diāna.


Filmēšana notikusi Jūrmalas pludmales ekskluzīvajā atpūtas vietā Havana Club, kur uzburta pasakaina vasaras aina: „Jaunā dziesma ir par mīlestību, un fantāzijām, kas raisās dāmu iztēlē, kad viņas ir iemīlējušās.”