Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 9. janvāris (2012) 13:24

Dāvids Kalandija mīļotās Samantas Tīnas dēļ dara trakas lietas - PĀRĪŠA FOTO

Absolūts jaunums Eirovīzijai bija Samantas Tīnas un Dāvida Kanaldija duets dziesmā „I Want You Back” . Abus dziedātājus jau vairākus mēnešus saista romantiskas jūtas, kuras paši cītīgi slēpj. Tomēr intervijā portālam Puaro.lv Dāvids atzīst – Samantas dēļ viņš sācis runāt latviski.

„Protams, ka esmu uztraukusies – tas ir tikai normāli, jo nozīmē, ka man rūp tas, ko daru. Ja uztraukuma nebūtu, tad gan būtu iemesls satraukties,” pirms došanās uz skatuves nosmej Samanta. „Man ir svarīga enerģijas apmaiņa starp mani un skatītājiem. Dziedāt sava prieka pēc varu mājās zem segas,” viņa uzskata.

To, kādas summas tērētas tērpiem, abi mākslinieki neatklāj. „Kostīmus gatavojām ļoti rūpīgi,” atzīst Samanta, bet Dāvids piebilst: „Šo to šuva speciāli mums, bet pārējās lietas iegādājāmies jau gatavas.”

Tomēr skaidrs, ka izmaksas nav bijušas mazas. Dāvida tauriņu, piemēram, rotāja gigantisks Swarovski kristāls, kura vērtība pārsniedz vairākus simtus latu.
 


Samanta Tīna vietu Latvijas šovbiznesā jau ir izcīnījusi, tikmēr Dāvids ir jaunpienācējs: „Esmu Latvijā dzimis gruzīns, kurš uzaudzis krievu ģimenē, tāpēc viegli nav. Līdz šim pārsvarā esmu piekopis klasisko dziedāšanu, turklāt ārpus Latvijas – Krievijā un Gruzijā,” viņš pastāstīja, „Arī latviski runāt sāku tikai pirms pusgada, kad iepazinos ar Samantu.”

Dāvida līdz šim augstākais sasniegums ir iekļūšana Krievijas Pirmā kanāla talantu meklēšanas šova „Slavas minūte” superfinālā. Savukārt pērn Gruzijā notikušajā konkursā „Golden Talent Batumi 2011” Dāvida izpildītā dziesma —„Ja tu man esi” angliskā versija „Save me” — televīzijas konkursā atzīta par labāko nacionālo hītu.

Pērn presē izskanēja ziņas, ka Samanta un Dāvids ir pāris. Kā tad īsti ir? „Nevaru teikt ne jā, ne nē,” no atbildes izvairījās Dāvids. Arī Samanta savu privāto dzīvi nolēmusi paturēt slepenībā. Tomēr vismaz no puiša puses izskatās pēc mīlestības - puisis ir tik "traks", ka meitenes dēļ apgūst jaunu svešvalodu...

Samantai Tīnai ir 22 gadi, bet Dāvidam – 18.