Raksts no Puaro.lv

Piektdiena, 20. februāris (2015) 15:41

Dāvids: Briesmīga lustra ap kaklu, kurpes katastrofa un karodziņus labāk apēstu

19. februārī, kanālā RīgaTV 24, norisinājās trešais raidījums “Rīgas stila pavēlnieks”. Modes ekspertu komentāri par stilistu veikumu bija skarbi un tieši.

Nedēļas tēma bija skolas salidojums: izskatīties un justies par 10 gadiem jaunākai. Tērpus demonstrēja sievietes labākajos gados. Savukārt dalībnieku veikumu raidījumā vērtēja modes mākslinieks Dāvids, stiliste Anita Altmane un modes blogeris Deniss Ševeļovs.Šajā raidījumā sacentās jaunais modes noteicējs, interneta veikala “Woodstock boutique” izveidotājs, stilīgais Sergejs Hatanzeiskis un "LaInspiration“ zīmola radītāja, stiliste Sigita Brikmane.Trešajā raidījumā dalībnieku uzdevums bija sakomplektēt apģērbus modes un izklaides centrā Rīga Plaza, lai modeļi varētu doties uz skolas salidojumu un ne tikai izskatīties, bet arī justies par 10 gadiem jaunākām. Modes eksperti par stilistu veikumu diskutēja, viens otram oponēja un pieņēma neatkarīgu lēmumu.Par muzikālo atmosfēru rūpējās “Kaļķu Vārtu” rezidentdīdžejs DJ Plastic, par brīnišķīgajām bildēm Kristaps Bardziņš.

Arī turpmāk, katru ceturtdienu, kanālā RīgaTV 24, un klātienē Blaumaņa ielā 32 modes sacensības. Laipni aicināts ikviens interesents. Ieeja no plkst. 20:30. Ieeja bez maksas.