Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 28. maijs (2012) 09:57

Dānijas vēstnieku veikala atklāšanā ielenc seksīgas apakšveļas modeles

Ivo Blūms, Puaro.lv

Sestdien tirdzniecības centrā Riga Plaza atklāts jau trešais pazīstamā Dānijas apakšveļas zīmola Change veikals Rīgā. Neraugoties uz koķetajām apakšveļas modelēm, kuras demonstrēja zīmola jaunāko kolekciju, sanākušajiem kungiem, kuru vidū bija arī Dānijas vēstnieks Latvijā Pērs Karlsens (Per Carlsen), šīs pikantērijas uzmanību no oficiālajām uzrunām nenovērsa.


Šajā vasarā zīmols Baltijā uzņēmis iespaidīgus apgriezienus – sešu nedēļu laikā atvērti seši veikali – trīs Latvijā un trīs Igaunijā. „Man ir liels prieks paziņot, ka šodien tiek atklāts 154. zīmola Change veikals pasaulē,” sanākušos uzrunāja Change of Scandinavia īpašnieks Klauss Jensens (Claus Walther Jensen).

Pēc oficiālās viesu uzrunas Dānijas vēstnieks nekautrējās novērtēt arī veikala piedāvājumu, piemeklējot ko atbilstošu arī savām mazajām dāmām. „Man ir divas meitas – sešpadsmit un deviņpadsmit gadu vecas,” viņš paskaidroja, ar izmeklētajiem pirkumiem dodoties kases virzienā.


Intervijā portālam Puaro.lv Pērs Karlsens pastāstīja, ka viņš sievietei mugurā labprāt redz gan seksīgu, gan ikdienišķu apakšveļu: „Mēs dzīvojam apgabalā, kur ziemas mēdz būt īpaši bargas, tāpēc, izvēloties apakšveļu, ir svarīgi padomāt arī par tās praktiskumu. Palūkojoties apkārt, varam redzēt, ka tieši to piedāvā Change – ērtuma un seksīguma apvienojumu par demokrātiskām cenām.”

Change of Scandinavia ir starptautisks apakšveļas tīkls, kas sasniedzis strauju ekonomisko izaugsmi un globālus panākumus kopš uzņēmuma dibināšanas 1995. gadā. Šis labi pazīstamais Dānijas apakšveļas zīmols respektē sievietes dabīgo skaistumu. Apakšveļa tiek dizainēta Dānijā un ražota pašu rūpnīcās Ķīnā. Dažādu valstu veikalos apmācīts personāls nodrošina izcilu apkalpošanu - nomērot sievietes un palīdzot atrast īsto un pareizo krūšturi, kas akcentē un izceļ labāko viņas ķermenī.

Tā kā jaunais apakšveļas veikals atvērts sezonas vidū, tā sortimentā pārsvarā dominē klasika un elegance. Tomēr pikantās apakšveļas cienītājām Change kolektīvs aicina nebēdāt un sola pārsteigumus rudens kolekcijā.


Kopenhāgena, Toronto, Monreāla, Barselona, Dublina, Stoholma, Helsinki, Oslo... Tagad Dānijas apakšveļas brends mērķē uz vēl neiekarotu tirgus teritoriju - šogad Rīgā atverot nevis vienu, bet trīs veikalus. Kā daļu no Baltijas valstu paplašināšanās plāna, mazumtirgotājs jau ir atvēris trīs veikalus Igaunijā, kā arī plāno drīzumā atvērt interneta veikalu, lai būtu sasniedzams jebkurā vietā.