Raksts no Puaro.lv

Otrdiena, 31. janvāris (2012) 14:30

Dana Dombrovska atkal piedzīvo šķiršanos

Andra Kiviča bijusī mīļotā, stiliste Dana Dombrovska, kura vēl nesen sapņoja par kāzām, atkal piedzīvojusi sāpīgu šķiršanos. Pajukušas arī viņas attiecības ar uzņēmēju Romeku Kūnu, atstājot sievieti ar salauztu sirdi.

Šķiet, mīlas vētras viņas dzīve nerimsies. Neveiksmīgi beidzās viņas un skandalozā mūziķa Andra Kiviča mīlasstāsts, un arī pārējās attiecības nav vainagojušās ar veiksmīgu ģimenes izveidošanu. Tagad Dana atbalstu radusi savā bijušajā līgavainī Kalvī Lasmanī – abus gan vienojot tikai draudzība.

„Mums viss beidzās ļoti nesmuki. Vīrietis man ļoti nodarīja pāri, bija lieli pārdzīvojumi,” par izjukušajām attiecībām stāsta pati Dana, tomēr sīkāk iedziļinātos pārdzīvojumos viņa nevēlas. Zinātāji stāsta, ka Kūns viņu finansiāli izmantojis, un Dana, uzticēdamās mīļotā godīgumam, iedzīvojusies lielās parādsaistībās.

Situāciju smagāku dara arī tas, ka rudenī viņas un Andra Kiviča dēls Kristofers sāks iet skolā. Nesen 34 gadus vecā māmiņa ieņēma vakanto amatu naktsklubā Coyote Fly, kas tur atbrīvojās pēc Signes Valteres padzīšanas. 

Puaro.lv un KasJauns