Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 2. janvāris (2013) 10:50

Dāmas ignorē reperi P Diddy, AMIZANTI FOTO

Thesun.co.uk

Žurnāls Forbes viņu atzinis par pelnošāko hip hopa mākslinieku visā pasaulē, tomēr pat 550 miljonus lielā bagātība nespēj sniegt reperim P Diddy visu kāroto. Piemēram, daiļā dzimuma uzmanību.

Kādā pēcsvētku dienā pasaulslavenais mūziķis piestāja vienā no Amerikas šikākajiem kūrortiem - St.Barts pludmalē – tomēr pat P Diddy ekskluzīvā luksusa jahta nespēja atstāt iespaidu uz tur mītošajām daiļavām. Kamēr mūziķis, galvu saķēris, kāri vēroja dāmu seksīgos augumus, viņas par miljonāra klātbūtni vispār nelikās zinis. Lai arī P Diddy skaistulēm bija piegājis jau nepieklājīgi tuvu, viņas nejutās traucētas un vien garlaikoti turpināja sauļoties. Atmetis cerību iekarot pretējā dzimuma uzmanību, 43 gadus vecais dziedātājs devās prom.


Par laimi, neveiklo situāciju vēlāk kompensēja repera draugi, kuru kompānijā viņš baudīja atpūtu uz savas jahtas. Kopā ar P Diddy saules peldes pieņēma arī viņa bērni, kurus mūzikas magnāts pamatīgi izlutinājis. Viņa 19 gadus vecais dēls Džastins, piemēram, 16. dzimšanas dienā no tēva dāvanā saņēma 360 000 dolāru vērtu auto.