Raksts no Puaro.lv

Sestdiena, 23. februāris (2013) 11:45

Dailes teātra aktieri nosvin Oņegina pirmizrādi FOTO

Ivo Blūms, Puaro.lv

Piektdien Dailes teātrī pirmizrādi piedzīvoja Kārļa Lāča, Jāņa Elsberga un Evitas Mamajas mūzikls „Oņegins”. Pēc tā aktieri pulcējās kopīgās svinībās, kurās jauniestudējuma režisors Dž.Dž.Džilindžers neskopojās ar labiem vārdiem, uzslavējot mākslinieku sniegumu.

FOTOGALERIJA.


Savu dzejā sarakstīto romānu pats tā autors Aleksandrs Puškins nosaucis par varoņdarbu. To ir radījuši prāta novērojumi un sirds skumjas. Ciniska dendija aukstais prāts un jaunas meitenes mīlu alkstošā sirds savij mīlas intrigu, kas dzīvo cauri laikiem. Puškina varoņi steidzas dzīvot un steidzas just. Bet pāri visam jūtama dramatiska likteņa elpa, kas čukst, ka var jau būt par vēlu...

Mūziklā „Oņegins” apvienojušies teju visi izcilākie Latvijas aktieri. Jevgeņija Oņegina lomā iejūtas Artūrs Skrastiņš, bet Aleksandru Sergejeviču Puškinu atveido dziedātājs Intars Busulis. Dažādās lomās uz skatuves kāpj arī Ieva Segliņa, Artis Robežnieks, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ērika Eglija, Ieva Kerēvica, Intars Rešetins, Valdis Liepiņš, Dainis Gaidelis, Lauris Dzelzītis, Ilze Vazdika, Mirdza Martinsone, Lilita Ozoliņa, Akvelīna Līvmane, Indra Briķe, Lidija Pupure, Marīna Janaus, Esmeralda Ermale, Ligita Skujiņa, Sarmīte Rubule, Aija Dzērve, Inita Dzelme, Madara Kanele, Harijs Spanovskis, Jānis Paukštello, Juris Kalniņš, Juris Frinbergs un Aldis Siliņš.

Kā allaž starojoša - Ilze Ķuzule-Skrastiņa