Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 14. maijs (2014) 16:19

Coyote Fly uzstāsies klubu grāvēja “Stereo Love” izpildītāja

Sestdien, 24. maijā naktsklubā Coyote Fly uzstāsies slavenā klubu grāvēja “Stereo Love” izpildītāja un producente Vika Jigulina, kas tapis sadarbībā ar rumāņu producentu Edward Maya un tā pārdošanas apjomi 2009. gadā sasnieguši platīna statusu tādās deju mūzikas lielvalstīs kā Kanāda, Vācija, Spānija, Šveice un Dānija.Abu mākslinieku veiksmīgā sadarbība turpinājās arī pēc “Stereo Love” panākumiem,   lai kopīgiem spēkiem satricinātu pasaules klubu deju grīdas ar tādiem jauniem hītiem kā “This Is My Life” un “Desert Rain”. 

Savukārt jau 2012. gadā Vika Jigulina izdeva savu pirmo solo singlu “Memories” un joprojām aktīvi turpina darboties deju mūzikas biznesā, sniedzot koncertus labākajos naktsklubos Eiropā un pasaulē.

“Esam gandarīti, ka pie mums uzstāsies pasaulē tik populārā Vika Jagulina, kuras izpildīto hitu “Stereo Love” zina ikviens kluba apmeklētājs. Šobrīd cītīgi gatavojamies arī vasaras sezonas koncertiem, par kuriem paziņosim tuvākajā laikā! Savukārt Coyote Fly terase tuvākajā laikā piedzīvos pārvērtības gan vizuālajā, gan koncepta ziņā. Jauno konceptu publikas vērtējumam nodosim jau 7. jūnijā, ”stāsta naktskluba Coyote Fly vadītāja Madara Maulvurfa.

Biļetes var iegādāties “ Biļešu Serviss” kasēs un internetā.