Raksts no Puaro.lv

7. novembris (2014) 11:59

Coyote Fly sestdien svin zīmola astoto dzimšanas dienu

Sestdien, 8. novembrī iecienītākais Rīgas naktsklubs Coyote Fly svinēs zīmola astoto dzimšanas dienu, tādējādi pierādot, ka laika gaitā ir izdevies saglabāt savu apmeklētāju interesi, piedāvājot dažāda līmeņa izklaides pasākumus. 

Coyote Fly vadītāja Madara Maulvurfa uzsver: “Ar šo notikumu simboliski esam pieskaitāmi pie Rīgas klubu veterāniem, jo kā pierāda visiem zināmā patiesība – Latvijā reti kurš klubs spēj saglabāt kvalitāti un nemitīgu attīstību. Atļaušos apgalvot, ka klubam Coyote Fly tas ir izdevies, un mūsu panākumu atslēga ir smags darbs, nemitīga attīstība, izcila un radoša komanda, kā arī pastāvīgas investīcijas. Ir milzīgs lepnums, ka no maza bāra esam izauguši līdz pasaules līmeņa klubam!”

“Zīmola dzimšanas dienas svinības jau kļuvušas par tradīciju, kas katru gadu pulcē rekordlielu apmeklētāju skaitu. Arī šogad turpināsim iesākto un svinēsim 80. gadu stilā, parūpējoties par atbilstošu tematiku un vakara noskaņu! Aicinām visus iedvesmojies no tik ļoti modernajiem 80. gadu disko deju ritmiem, sameklēt sev stilīgu outfitu un 8. novembrī pievienoties gada neaizmirstamākajam pasākumam klubā Coyote Fly! Šoreiz jūs pārsteigsim ar Transleitera izpildīto Modern Talking popūriju, būs arī Ufo ar 80-to gadu diskotēku un, protams, satiksiet arī Boney M, Tīnu Tērneri, Vitniju Hjūstoni, Madonnu un citas 80-to gadu zvaigznes! Būs arī pārsteigumi, ko sagādās disko dejotājas, audiolenšu un kasešu pavēlnieki,” stāsta Coyote Fly rezidents un pasākumu producents Gustavs Vītoliņš.

Nakts klubs Coyote Fly dibināts 2006. gada nogalē un sākotnēji atrādās Palasta ielā 3. No 2010. gada 1. aprīļa Coyote Fly atrodas izklaides centrā „Vernisāža”, Tērbatas ielā 2. Astoņu gadu laikā Coyote Fly ir profesionāli attīstījies, regulāri pulcējot labākos Latvijas DJ, VJ, kā arī populārākos Latvijas un ārzemju skatuves māksliniekus, tādējādi ieņemot stabilu pozīciju Latvijas klubu topa augšgalā.