Raksts no Puaro.lv

11. novembris (2013) 11:18

Coyote Fly ar vētrainu ballīti nosvin zīmola 7 gadu jubileju FOTO

Viktors Ozoliņš, Puaro.lv

Sestdienas naktī vienā no galvaspilsētas populārākajiem naktsklubiem tika aizvadīta līksma un priekšnesumiem bagāta ballīte. Par godu zīmola Coyote Fly 7 gadu jubilejai 70.gadu stilā ieturētajā pasākumā uz skatuves kāpa virkne Latvijā labi zināmu mūziķu, kas viesus priecēja visas nakts garumā.

FOTOGALERIJA.


Namatēva lomu bija uzņēmies DJ Gustavito, kurš bija pārģērbies par populārās spiegu komēdijas tēlu Ostinu Paueru. Viņš laipni sagaidīja teju katru ciemiņu un labā omā visas nakts garumā klejoja pa klubu, bārstot jokus un sasveicinoties ar draugiem.


Kungus priecēja tikpat stilīgi ģērbtās viesmīles, kā arī pasākuma vadītāja, stiliste Signe Valtere. Uz skatuves nakts garumā kāpa populāri mūziķi – Pīts Andersons un” The Swamp Shakers”, kā arī grupa „A Eiropa”, bet jubilejas kulminācijā savu jaunāko skaņdarbu prezentēja grupa „Musiqq”.

Viesu vidū bija ne tikai sabiedrībā labi zināmas personas, bet arī naktskluba bijušie un esošie īpašnieki. „Septiņi gadi nav ne maz, ne daudz, tomēr tas ir kā atskaites punkts, lai izvērtētu paveikto. Coyote Fly veiksmes stāsts balstās uz nemitīgu attīstību, investīcijām un radošumu pilnīgi visās jomās. Domāju, ka tieši tādēļ esam spējuši realizēt tādu projektu, kā dzīvestila rallija Gumball 3000 oficiālo pasākumu Rīgā, kas atmiņā iespiedies ne tikai mums, bet arī visiem rallija dalībniekiem. Ar lepnumu varu citēt Gumball sadarbības partneru oficiālajā video teikto: „Ja debesīs būtu naktsklubs, tad tas noteikti būtu kā Coyote Fly. Tieši šādi vārdi ir milzīgs stimuls turpināt visu iesākto un strādāt ar vēl lielākiem apgriezieniem. Un mums ir lieli nākotnes plāni! Turpinām arī attīstīt kluba tehnisko pusi, uzlabojot skaņas un gaismas iekārtas, kā arī papildinot to ar jaunāko tehnoloģiju specefektiem, tādējādi padarot ikvienu šovu par unikālu,” stāsta kluba Coyote Fly līdzīpašnieks Oskars Skara.