Raksts no Puaro.lv

Svētdiena, 20. janvāris (2013) 11:58

Britnija Spīrsa jau atkal iziet sabiedrībā bez apakšveļas

Dažas slavas lutekles nu nekādi nav iespējams pārmācīt. Kaut gan popa princeses Britnijas Spīrsas (Britney Spears) vecāki jau gadiem cīnās ar meitas nepārvaramo vēlmi iziet sabiedrībā bez apakšveļas, viņa tik un tā pamanās iekulties mulsinošās situācijās.

Nu jau būs grūti saskaitīt, cik reižu paparaci izdevies tikt pie visai pikantiem kadriem, kas nereti atsedz pat Spīrsas intīmākās ķermeņa zonas. Neraugoties uz to, dziedātāja nav guvusi nekādu mācību – nesen viņa atkal tika pieķerta gozējamies sabiedrības redzeslokā bez krūštura. Turklāt viegli vasarīgā kleitiņa brīžiem viltīgi slīdēja sānis, teju atsedzot jau pārāk daudz... Apjautusi bīstamo situāciju, 31 gadu vecā mūziķe steidza kleitu piekārtot.


Jāteic, Spīrsai šis nav viegls periods. Nesen viņa ne tikai savas garlaicības dēļ zaudēja vietu šova X-Factor žūrijas krēslā, bet arī izšķīrās no līgavaiņa, mūzikas menedžera Džeisona Travika (Jason Trawick). Šoreiz gan, salīdzinot ar citiem krīzes periodiem, dziedātāja dzīves piespēlētajiem pārbaudījumiem tiek pāri daudz mierīgāk un bez liekiem skandāliem.

Dziedātāja bez apakšveļas allaž jutusies ērtāk


„Mēs ar Džeisonu esam nolēmuši atcelt saderināšanos. Es viņu vienmēr apbrīnošu, un mēs paliksim labi draugi,” bija teikts Spīrsas oficiālajā paziņojumā viņas mājas lapā. „Šī nodaļa ir galā, bet sākas jauna. Es mīlēšu un godāšu viņu un viņas bērnus mūžīgi, un mēs allaž būsim tuvi,” piebilda Traviks.