Raksts no Puaro.lv

Otrdiena, 9. aprīlis (2013) 12:04

Binnija šovā Precamies!?! noskatījusi līgavaini arī sev JAUNĀS MĪLAS FOTO

Pirms kāda laika skaistumkopšanas salona „BBbinnija” īpašniece Binnija Ārberga piepildīja vienu no saviem sapņiem, uzsākot darbu televīzijā. Pēc vairākiem mēnešiem, ko Binnija pavadījusi zilajos ekrānos kā viena no iepazīšanās šova Precamies!?! vadītājām, arī viņas pašas mīlas dzīve piedzīvojusi straujas pārmaiņas.

Kādā šova raidījumā viesojās ugunsdzēsējs, pasākumu vadītājs un dīdžejs Matīss Uplejs no Kuldīgas. Par vienu no galvenajiem mērķiem viņš bija sev licis satikt daiļavu ar pietiekama izmēra krūtīm”, nesmēķētāju, kā arī ar intelektu apveltītu. Neraugoties uz puiša prasībām, raidījuma vadītājas - Māra Ošuroka un Lote Gediņa – viņu raksturoja kā katras meitenes sapni. Matīsam iepatikties mēģināja trīs jaunas, skaistas dāmas, tomēr visvairāk ugunsdzēsējam pie sirds gāja tieši raidījuma vadītāja Binnija.


Tā kā Matīsa mamma ir psiholoģe, sarunas ar viņu jaunietim ļāvušas izprast sieviešu vēlmes un brīžiem tik neparasto uzvedību. Tas tomēr neglāba atraktīvā puiša iepriekšējās attiecības – pēc piecu gadu draudzības viņa mīļotā meitenes atgriezās pie sava bijušā drauga.

Nu jau labu laiku Matīss un Binnija bauda romantiskas attiecības. „Viņš ir ne tikai ļoti skaists, bet arī inteliģents un mīlošs puisis!” – intervijā žurnālam Privātā Dzīve atzinās 37 gadus vecā uzņēmēja.

FOTOGALERIJĀ Binnijas jaunā mīļotā foto.

Šova Precamies!?! raidījumu ar Matīsa piedalīšanos varat noskatīties šeit.