Raksts no Puaro.lv

Ceturtdiena, 24. maijs (2012) 17:37

Bermudu Divstūrim jauns, superseksīgs videoklips

Ļoti simpātiskiem, neaprakstāmi talantīgiem un neticami pievilcīgiem brālēniem - Bicepsam un Tricepsam - ir pievienojušies Bermudu rajona pacani - Saldais, Lee, Dēmons un Snickers.

Bermudu Divstūrim bija apnikušas mūsdienu dziesmas, kas balstītas uz četriem akordiem, un tādēļ viņi nolēma iet tālāk - sarakstīt dziesmu ar vienu akordu. Tad arī tapa grupas pirmais pumpis (kačājošs gabals) - ''Labi''. 

Un nu Bermudu Divstūris ir radījis, iespējams, vislabāko otro singlu Skandināvijā - ''Lēkā''. Svaigo singlu papildina sulīgi garšīgs video, kas tapis ļoti jaukā gaisotnē. ''Par dziesmu un video sakām lielu paldies nevienam, jo visu izdarījām paši,'' saka brālēni. ''Iepērciet popkornu, limonādi un novēlam patīkamu baudīšanu.''


Tikmēr daudzus grupas līdzjutējus ir samulsinājusi jaunā Bermudu Divstūra singla neapšaubāmā līdzība ar pirms vairākiem gadiem tik populāro grupas Benny Benassi hitu "Satisfaction". Bedumu Divstūra menedžmenta pārstāvji uz Puaro.lv jautājumiem par dziesmu līdzību reaģē asi: "Kā teksts ''and then just hurt me, until i'' var būt neapzināta līdzība!? Un vēl robota balsī! Dziesma nav paredzēta kā parodija. Dziesma ir iedvesmota!"
 Dziesmu bez maksas iespējams lejupielādēt šeit: http://failiem.lv/u/aqxkbng