Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 9. janvāris (2012) 12:20

Bejonsei un Jay Z pirmdzimtā – meitiņa!

Vakarnakt kādā Ņujorkas slimnīcā pasaulē nākusi dziedātājas Bejonses Noulzas un repera Jay Z (īstajā vārdā Šons Kārters) pirmdzimtā. Jaunie vecāki meitenītei devuši vārdu Blū Ivija Kārtere.

Meitenīte pasaulē nākusi ar ķeizargrieziena palīdzību. Abas – māte un meitiņa – jūtas labi. Bejonsei ir 30, bet Jay Z – 42 gadi. Bērniņš ir abu pirmdzimtais. Pāris apprecējās 2008. gada 4. aprīlī.

Par priecīgo notikumu Twitterī jūsmo arī ģimenes draudzene aktrise Gvineta Paltrova: „Esi sveicināta šajā pasaulē, Blū!” Sveicēju pulkam pievienojas arī dziedātāja Rihanna, mūzikas magnāts Rasels Saimons, Bejonses māsa Solandža un daudzi citi.

Pāris par 1,3 miljoniem dolāru noīrējis visu slimnīcas ceturto stāvu. Populārā mūziķe slimnīcā uzņemta ar segvārdu Ingrīda Džeksone. Jau sestdienas vakarā slimnīcā ieradušies vairāki tuvinieki ar cienastiem un vīna pudelēm.

Oktobra sākumā internetā izskanēja baumas, ka Bejonses grūtniecība nav īsta – viesojoties kādā Austrālijas TV šovā, skatītājus pārsteidza tas, ka viņas grūtnieces vēders, dziedātājai saliecoties, „pazūd” (skatīt VIDEOGALERIJU). Runāja, ka Bejonse bērniņu nolēmusi laist pasaulē ar surogātmātes palīdzību.