Raksts no Puaro.lv

Ceturtdiena, 24. janvāris (2013) 13:07

Beidzot noskaidrots Adeles bērniņa vārds

Lai arī neatkārtojamās balss īpašniece, neskaitāmu mūzikas balvu laureāte Adele savu pirmdzimto pasaulē laida jau pērnā gada oktobrī, visu šo laiku viņai bija izdevies noslēpt mazā puisēna vārdu. Tiesa gan, par mazuļa vārda nereģistrēšanu viņa izpelnījās arī naudas sodu tūkstoš britu mārciņu apmērā.

Pirmdien prese 24 gadus vecās dziedātājas kaklā pamanīja ķēdīti, kuru rotāja vārds Angelo. Kā vēlāk noskaidrojās, tieši tāds ir viņas mazuļa vārds. Pirmdzimtais nosaukts par Angelo Džeimsu Koņecki (Angelo James Konecki).


„Viņi vēlējās savu izvēli paturēt noslēpumā, līdz būs gatavi to atklāt. Kaklarota nozīmē, ka viņi beidzot tam saņēmušies,” presei stāsta kāda pārim tuva persona.


Kopš Zelta globusa apbalvošanas ceremonijas, kad dziedātāja sniedza savu pirmo uzstāšanos pēc vairāku mēnešu pauzes, Adele joprojām atrodas Losandželosā, kur gatavojas jau nākamajam vērienīgajam kino pasākumam – Oskaru naktij. Tajā uz labākās dziesmas titulu kandidē arī viņas iedziedātā Džeimsa Bonda filmas tituldziesma „Skyfall”.

Ar līgavaini Saimonu Koņecki