Raksts no Puaro.lv

12. oktobris (2013) 13:21

Bar.Ber room ar vētrainu burziņu nosvin pirmo dzimšanas dienu FOTO

Viktors Ozoliņš, Puaro.lv

Piektdien bārs Rīgā Bar.Ber room svinēja sava kluba darbības pirmo gadadienu. Bāra īpašnieki Aleksejs Fedorko un Antons Nenaševs īpaši šim notikumam īstenojuši vērienīgu pārplānošanu, lai paplašinātu kluba platību, izbūvējot vēl vienu stāvu. Šajā rudenī bārs ir pārvērties par pārsteidzošu aizspogulijas pasauli ar slepenām durvīm un mākslas objektiem uz katra soļa.

FOTOGALERIJA.

Par godu pirmajai gadadienai viesi tika cienāti ar austerēm un šampanieti, pie dīdžeja pults stājās izcilākie bāra rezidenti. Galvenais vakara moderators – DJ no Maskavas Fjodors Fomins.


Bar.Ber.room sākotnēji tika iecerēts kā slavenā Milānas Strafbar, Ņujorkas Boom Boom Room, Maskavas Simačev bar, Tokijas New York bar un Lisabonas Alcântara Café tradīciju turpinātājs. Bāra formāts rīdziniekiem un galvaspilsētas viesiem piedāvā intelektuālu nakts dzīves formātu, kur pirmajā plānā izvirzās estētiskā puse un dzīva saskarsme. Bar.Ber.room ir „klubs dzīvoklī” ar slaveniem dīdžejiem, autorkokteiļiem, skaistiem viesiem un stingru facecontrol.

„Kluba filozofija ir vienkārša: Komfortabli jābūt visiem!” – stāsta Aleksejs Fedorko – „Šeit iegriežas gan studenti–frīki, gan veiksmīgi biznesmeņi, gan diezgan slaveni cilvēki. Bet ikvienam, kurš ienācis klubā, ir jāsajūt brīvība un jāgūst gandarījums no vakara. Mēs neesam bagātajiem un neesam nabagajiem, bet gan tiem, kuri sevi jau ir realizējuši dzīvē, bet vēl nav aizmirsuši priecāties un joprojām mīl dzīvu saskarsmi.”

Aleksejs Fedorko ir direkcijas „Kinopostprodakšn Pervogo Kanala” producents (specefekti kinofilmām „Nočnoi Dozor”, „Dnevnij Dozor”, „Osobo Opasen”, „Tureckij Gambit” u.c.), modernas klubu estētikas pazinējs, interesants sarunu biedrs un neparasts cilvēks. Ir strādājis komunikāciju aģentūrā BKCG (Krievija), konkursa „Mis Rosija” komandā, kā arī ar daudzām šovbiznesa zvaigznēm: Tatjanu Kotovu (grupas „”VIA-Gra” bijusī soliste), Kseniju Suhinovu (2008. gada „Mis Pasaule”), Artjomu Pvčarenko (Lielā teātra prīma), dziedātāju „Jolka” un daudziem citiem.