Raksts no Puaro.lv

Otrdiena, 31. janvāris (2012) 12:00

Atim Auzānam otrs dēliņš – sveicam!

21. janvārī astoņos no rīta Jūrmalas slimnīcā pasaulē nāca mūziķa Ata Auzāna (42) un tērpu mākslinieces Ludmilas Velikas (28) otrais dēliņš.

Pāris savu otro bērniņu sagaidīja ģimenes dzemdībās. „Dēliņš piedzima savlaikus. Šajā dienā pat nepaguvu uz koncertu,” Privātajai Dzīvei stāsta Auzāns. Nedēļu vecajam puisēnam vecāki vārdu vēl nav devuši. „Mums ir variants, taču vēl gribam viņu pavērot, apspriesties ar radiniekiem. Ja visi akceptēs, tad liksim,” saka mūziķis. „Pagaidām mazais vēl nav pielāgojies ģimenes dienas režīmam. Viņam ir pašam savs. Jau grūtniecības beidzamajās nedēļās mammas vēderā īpaši kustīgs viņš bija naktīs. Arī tagad pa dienu guļ vairāk, bet naktīs liek mums trūkties,” smej Auzāns.

Arī vecākais brālis, divgadīgais Dāvis, par ģimenes pieaugumu ir labās domās. „Kad Ludmila gaidīja mazo, mēs Dāvim stāstījām, ka drīz viņam būs brālītis. Taču šaubos, ka viņš ar to rēķinājās. Tāpēc es Dāvi aizvedu arī uz dzemdību namu, lai viņš saprot, ka brālis ir klāt. Mājās viņš pret mazo izturas ļoti uzmanīgi un saudzīgi,” stāsta mūziķis. Arī Auzāna vecākā meita Agate (18) plāno drīz iepazīties ar pusbrāli. Mazais puisēns esot mammas kopija.