Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 17. jūlijs (2013) 12:44

Artuss Kaimiņš izņirgājas par „mīzēju” Miku Ozoliņu, kurš neierodas radio VIDEO

Ar savu raidījumu „Suņu būda” radio Boom FM ēterā turpina provocēt aktieris Artuss Kaimiņš, kurš nu jūtas dziļi aizskarts, ka režisors Miks Ozoliņš, kurš iepriekš bija apstiprinājis savu ierašanos, pēdējā brīdī pārdomājis un nolēmis studijā neviesoties. Tas gan Kaimiņam netraucēja radīt pusstundas garu raidījumu par un ap slaveno seksa guru.

„Es pat nezinu, kā tagad Miku nodēvēt – vai viņš ir režisors, kas ir diezgan aplami teikts, vai viņš ir seksa guru, kas arī ir diezgan aplami teikts,” savu uzrunu sāk Kaimiņš, piemetinot, ka nostrādājusi kārtējā „mīzēja taktika”. Proti, pēdējā brīdī Ozoliņš ierasties uz interviju atteicies.

Arī šim raidījumam aktieris bija nopietni sagatavojies, tāpēc pat šāds notikumu pavērsiens viņu no sliedēm neizsita. Kaimiņš „cēla galdā” ierakstītu telefona sarunu, kurās Ozoliņš tēlo, ka nedzird ne vārda no zvanītāja teiktā, bet tiklīdz izskan jautājums, kāpēc viņš nevēlas ierasties, vienkārši noliek klausuli.

Lai kompensētu ētera laiku, pie Kaimiņa studijā viesojās Ludis, kurš jūtas sarūgtināts, ka Ozoliņa izreklamētais seminārs zemās apmeklētības dēļ nav noticis.