Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 29. jūlijs (2013) 10:52

Arābu princese: Esmu tik bagāta, ka divos mēnešos iztērēju miljonu smaržās!

Uz ielas jūs, iespējams, viņai paietu garām pat nenojaušot, ka šī parandžā tērptā dāma mēnesī iztērē daudz vairāk, nekā jūs jebkad spēsiet savā dzīvē nopelnīt. Sara Al Amoudi ir Saūda Arābijas princese, par kuru Londonā klīst dažādi nostāsti.Kaut gan Sara Al Amoudi tiek apsūdzēta krāpniecībā – viņa esot atsavinājusi 14 miljonus vērtus nekustamos īpašumus Londonā – tas arābu princesei netraucē baudīt luksus dzīvesveidu. Informācija par šo dāmu ir visai skopa, tomēr tiek lēsts, ka viņa varētu būt vecumā no 31 līdz 45 gadiem. Taču droši var apgalvot – bagātniecei ir nopietna iepirkšanās atkarība, kuras dēļ viņai bijusi nepieciešama pat medicīniskā palīdzība.

„Man ir problēmas ar iepirkšanos – es vērsos pie ārsta. Divos mēnešos mani pirkumi bija smaržas. Tikai smaržas – 1,4 miljonu ASV dolāru vērtībā. Varu jums parādīt bildes,” izteikti lauzītā angļu mēlē tiesnesim skaidroja Sara Al Amoudi, kura uz tiesu Londonā ieradās ar iespaidīgu Rolls Royce markas auto. Pa ielu princese pārvietojas, tērpta parandžā, tomēr pēc tiesneša lūguma viņa atklāja savu seju.Sara Al Amoudi apgalvo, ka krāpniecībā nav vainīga – ar vīrieti, kurš viņu apsūdz īpašuma atsavināšanā, viņai bijis romāns. Turklāt britu kungs esot viņai nozadzis 5 miljonus dolāru, ko bagātniece atvedusi no Saūda Arābijas. Turklāt šo gadu laikā dāma kungu un viņa ģimeni aplaimojusi ar dāvinājumiem 10 miljonu vērtībā.

„Man ir nopietna naudas tērēšanas atkarība. Varu mierīgi iztērēt 50-100 tūkstošus vienā pirkumā,” turpināja apsūdzētā. Tā kā viņa savā valstī tiek uzskatīta par noziedznieci, jo ļāvusies attiecībām, sievietes ģimene bija spiesta viņai nepārtraukti čemodānos sūtīt naudu uz Londonu.