Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 27. februāris (2012) 17:01

Ar lielu skandālu izšķīries baleta leģenda Andris Liepa - FOTO

Mākslinieks nemaksā alimentus meitiņai, tāpēc nokļuvis uz krievu dzeltenās preses izdevumu vākiem...

Ar sievu Jekaterinu Andris Liepa iepazinās pirms 24 gadiem, bet laulībā nodzīvoja 14. Kopā pāris nedzīvo 5 gadus. Šai posmā Liepa savai meitiņai praktiski nav palīdzējis, veicis tikai dažus maksājumus par skolu. Viss pārējais - dzīvošana, pārtika, drēbes, ārpusskolas nodarbības bijis jāsedz Ksenijas mammai. Jau neilgu laiku Jekaterina un Andris ir oficāli šķirti. 


Aiz izmisuma Jekaterina vērsusies pie medijiem: "Varbūt Andrim tagad būs mazliet kauns?!" - krievu izdevumam Ekspress Gazeta sacījusi Katja.

Andrim Liepam šogad palika 50 gadi. Viņš ir Latvijas pilsonis, kurš pastāvīgi dzīvo Maskavā. Meitiņai Ksenijai šobrīd ir 14 gadi. Liepu ģimenes foto praktiski nav iespējams atrast publiskā telpā, tomēr dažas bildes piedāvājam fotogalerijā.

Izcilās baleta leģendas Māra Liepas dēls Andris Liepa jau pats ir kļuvis par leģendu baleta mākslā. 2010. gadā latviešu baletdejotājam un horeogrāfam Andrim Liepam Krievijas profesionālā baleta balvu "Dejas dvēsele" ceremonijā tika piešķirts "Baleta bruņinieka" tituls. Tāpat dejotājs nopelnījis desmitiem citas balvas un goda titulus.

Savā blogā baletdejotājs raksta:

Ļoti gribas atzīties mīlestībā pilsētai, kurā es pavadīju savu bērnību! Rīgā dzimis mans tēvs Māris Liepa. Dzīvojis mans opaps un omamma. Paldies šai brīnišķīgajai pilsētai par visu, ko tā devusi manai ģimenei.

Baleta tradīcijas saista Rīgu ar pasaules baletu. Baleta skolā mācījies Mihails Barišņikovs, Aleksandrs Godunovs, Māris Liepa.

Es pateicos Dievam par to, ka šajā sarežģītajā laikā mums ir bijusi iespēja sniegt šīs viesizrādes Rīgā un Parīzē. Mums ir paveicies, ka Rīgā mūs uzņem ļoti sirsnīgi, un mēs ļoti vēlamies sagādāt prieku un gandarījumu baleta mīļotājiem Latvijā un Francijā. 

Leģendārs foto - latviešu baleta leģenda Māris Liepa ar dēlu Andri Liepu un meitu Ilzi Liepu pirms 35 gadiem