Raksts no Puaro.lv

30. decembris (2012) 10:22

Anna Rozīte nolēmusi izvairīties no mākslīgajām Jaungada svinībām

Personīgais arhīvs

Straujiem soļiem tuvojas šī gada pēdējā diena, un ar katru minūti apkārt manāma arvien satrauktāka rosība – daudzi steidz pabeigt iesāktos darbus, sameklēt dāvanas un našķus svētku galdam, kā arī sagādāt pēc iespējas krāšņāku Vecgada vakara tērpu. Tikmēr TV raidījumu vadītāja Anna Rozīte nolēmusi no šī svētku drudža turēties pa gabalu.

„Šogad, tuvojoties 31.decembrim, manī pirmo reizi mostas iepriekš nebijušas sajūtas – saprotu, ka šo datumu gaidu tikai tāpēc, lai tas ātrāk paietu. Visapkārt cilvēki ir kaut kā gaidās, lauza galvu - ko lai tādu, iepriekš nebijušu, izdara. Arī es visus šos gadus, tuvojoties gada noslēgumam, esmu šai bara sajūtai pakļāvusies, tomēr nu saprotu, cik tas viss ir mākslīgi,” intervijā portālam Puaro.lv stāsta Anna.

Tieši tāpēc populārā TV raidījumu vadītāja šogad nolēmusi Jauno gadu sagaidīt krietni mierīgāk, kā tas līdz šim bijis ierasts: „Ar meitiņu došos ciemos pie mammas. Ieturēsim svētku maltīti, iespējams, aiziešu ciemos pie draudzenēm, tomēr pieļauju, ka gulēt iešu jau stundu pēc pusnakts,” plāno Anna. „Mierīgā svētku gaisotne man ļaus atkal izjust to sen aizmirsto bērnības noskaņu, kad tieši šādi tika ieskandināts Jauns gads – bez galvu reibinošām ballītēm, tikai tuvāko cilvēku kompānijā.”

Kā ik katru gadu, arī šogad Anna plāno sastādīt savu nākamā gada apņemšanās sarakstu. „Pieredze rāda, ka gada gaitā Vecgada apņemšanās tiek piemirstas, tāpēc vislabāk sastādīt sarakstu. Un kas vēl svarīgāk – ik pa laikam tajā arī ielūkoties, lai nenovirzītos no kursa. Turklāt nav nekādas nepieciešamības to sarakstīt bezgala garu  – jāprot izvērtēt prioritātes. Tieši to es arī novēlu Puaro.lv lasītājiem, jaunu gadu iesākot – lai izdodas kaut viena apņemšanās, bet no sirds un patiesi. Un vēl – parasti svētkos cits citam vēlam palikt tādiem, kādi esam. Man tas nešķiet pareizi. Esam šeit, lai mācītos un pilnveidotos, tāpēc visiem nākamajā gadā vēlu kļūt labākiem, attīstīties kādā konkrētā jomā, bezgalīgi tiecoties uz pilnību."