Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 1. jūlijs (2013) 12:37

Anna Rozīte „iesprostota” lidostā: Kaut kāda romantika tajā ir!

„Nav manā stilā žēloties, bet @airBaltic baigais bardaks. Reiss kavējas 3 stundas, un dzenā mūs pa dažādiem termināliem. Un neko nepaskaidro,” savā mikroblogu vietnes Twitter.com kontā raksta TV seja Anna Rozīte, kura nu spiesta teju pus dienu pavadīt lidostā.

„Žēloties dažreiz vērtīgi. Pažēlojos, un @airBaltic personāls tomēr izskaidroja, kas notiek. Un tēju/kafiju uzsauca. Sīkums, bet nu kaut vai,” viņa turpina, tomēr mirkli vēlāk secina: „Piedošanu, bet nespēju neturpināt par @airBaltic. Iedotie dzērienu kuponi ir 1,5ls vērtībā. Bet te ūdens maksā 1,7Ls, nemaz nerunājot par karstajiem dzērieniem.”

„Ai, piedodiet @airBaltic par šādu teroru. Visiem var gadīties. Gaidot nav ko darīt, tāpēc grūti bija nepadalīties ar notiekošo,” par labām manierēm neaizmirst Rozīte. „Kaut kāda sava romantika tajā [sēdēšanā lidostā – red.] ir! Pat sagribējās atkal noskatīties filmu Lidosta. Es teiktu, ka pat smieklīgi. Kaut arī citiem pasažieriem, protams, tas smieklīgi nelikās. Viņi ir dusmīgi.”

Savā pieredzē ar lidostā „iesprostoto” kolēģi dalās dziedātājs Lauris Reiniks. „Tāpēc cenšos lidot ar citām aviolīnijām, bet bieži tomēr ir jālido ar mūsējiem, jo nav citu variantu. Kaut kā nepatīk tā čakarēšana ar sīkumiem...”

Pēc vairāku stundu nīkšanas lidostā Rozīte beidzot sagaidījusi savu reisu: "Neticami, bet fakts! Es beidzot esmu lidmašīnā, un izskatās, ka mans sapnis tomēr piepildīsies un es došos pārgājienā Kaukāzu kalnos! Urrā!"