Raksts no Puaro.lv

7. novembris (2013) 08:50

Andris Reizenbergs pārsteidz interneta lietotājus ar dāsnu žestu

Facebook.com

Trešdien populārais bārmenis Andris Reizenbergs sociālajā tīklā Facebook.com nāca klajā ar negaidītu paziņojumu, kas nu guvis atzinību ne vien viņa draugu vidū, bet arī sasniedzis krietni plašāku auditoriju.

„Mīļie draugi, lūdzu, iesakiet kādu ģimeni, kuriem nav TV un tas tiešām noderētu. Es to labprāt uzdāvinātu. Aizvedīšu rīt uz jebkuru Latvijas pilsētu!” – pēc padoma vaicāja Reizenbergs. Viņa lūgums sadzirdēts. Sirsnīgo ierakstu „ielaikojuši” teju divi tūkstoši cilvēku, bet to tālāk padevuši vairāk nekā četri tūkstoši Facebook.com lietotāju.

„Esmu tiešām pārsteigts par šī ieraksta popularitāti. Joprojām turpinu saņemt ietikumus un vēstules, citas no tām ir dziļi personīgas. Zināju, ka Latvijā ir daudz maznodrošinātu ģimeņu, tomēr man nebija ne jausmas, ka to ir TIK daudz!” – intervijā portālam Puaro.lv atklāj bārmenis. „Vakardiena man bija emocionāli ļoti smaga diena, jo uzklausīju neskaitāmus patiesi emocionālus stāstus. Man Facebook.com ir vēl neizlasītas vēstules. Pēc to izskatīšanas arī plānoju pieņemt lēmumu, uz kuru Latvijas malu doties.”

„Kad jautāju draugiem pēc padoma, mans mērķis nevienā brīdī nebija sevi kaut kā popularizēt vai glorificēt. Gluži vienkārši, vēlējos kādu ģimeni iepriecināt, pats personīgi ierodoties,” stāsta Reizenbergs. „Esmu drošs, ka katram mājās ir kādas lieta, kas laiku pa laikam tiek pārcilāta, tomēr ikreiz nolikta atpakaļ plauktā ar domu, ka kādreiz tomēr noderēs. Uzdāviniet to kādam, kam tā tiešām ir nepieciešama! Uzskatu, ka nav jēgas vecās mantas censties pārdot, jo ar to mēs bagātāki nepaliksim. Prieks tām ģimenēm, kurām finansiālā situācija nav no vieglākajām, noteikti būs krietni lielāks.”