Raksts no Puaro.lv

7. augusts (2012) 11:03

Andris Bulis par aktieru bohēmisko uzdzīvi un trim lietām vannasistabas skapītī

Kaspars Dobrovoļskis, Puaro.lv un Martini publicitātes foto

Par aktieriem un sarunu piesātinātiem vakariem, kuros neizpaliek arī aromātiska vīna malkošana, kā arī dažādas ēverģēlības, klīst nostāsti, baumas un dažādi pieņēmumi. Intervijā portālam Puaro.lv pārdomās par teātru patieso vidi dalās viens no Latvijas sieviešu mīlētākajiem aktieriem – Andris Bulis.

„Kādēļ sabiedrības domāšanā tik ļoti ir iesakņojies priekšstats par aktieriem – bohēmistiem, nezinu. Daudzi cilvēki vīnu lieto daudz biežāk nekā aktieri. Dzer parasti tie, kuriem pa vakariem nav ko darīt. Tie, kam ir ar ko nodarboties, atrodas uz skatuves vai arī strādā kur citur. Gandrīz ikviens zina, kā ir, kad tiek nobaudīts labs vīns vai kāds kokteilis. Tad gribas runāties, un, tā kā teātrī parasti visi ir domubiedri, gribas pasēdēt ilgāk, papļāpāt, un reizēm tā var aizsēdēties arī līdz rītam. Iespējams, tā arī veidojas šis uzskats par bohēmisko vidi. Tomēr nevaru teikt visu aktieru vārdā, ka esam bohēmisti. Tas ir ļoti dažādi,” spriež Bulis.

Pašam aktierim garšo baltvīns un rums, tomēr, ja ir patīkama kompānija, saprāta robežās dažkārt var atļauties arī ko stiprāku. „Man patīk baltvīns un rums ar kolu, un, ja ir laba kompānija, varu iedzert arī šņabi, bet nedzeru alu. Nesen arī pārliecinājos, ka prasmīgi bārmeņi baudāmu prot pagatavot jebko. Agrāk nevarēju iedomāties, ka no Rīgas balzāma iespējams taisīt kokteiļus, bet reiz nogaršoju un secināju, ka nav ne vainas. Tomēr ar alkohola lietošanu jābūt piesardzīgiem un jāatceras, ka viss ir labi mērenās devās,” aicina aktieris.


Andris Bulis bieži vien viesojies arī dažādos topos kā viens no Latvijas seksīgākajiem vīriešiem, tomēr šādi „tituli” aktieri tikai mulsina: „Teoriju par to, ka esmu Latvijas sieviešu mīlulis, neatbalstu, un tā mani mulsina. Man nav īpašas formulas, kā uzturēt sevi formā. Tādas lietas neatbalstu un par to īpaši nedomāju.”

Aktieris atklāj, ka viņa „skaistumkopšanas noslēpumi” ir tik vien kā kross vasarā un slēpošana un slidošana ziemā, un trīs lietas vannasistabas skapītī – zobu birste, zobu pasta un bārdas skujamais aparāts. „Ikdienā izmisīgi necenšos sevi uzturēt formā, dažkārt nedaudz pasportoju, un tas arī viss. Uz skatuves ievelku vēderu un - aidā!” smejas Bulis.