Raksts no Puaro.lv

9. decembris (2013) 14:55

Aleksandrs Ribaks randiņā mielojas ar Latvijas ūdeņos nozvejotu zivi FOTO

Nesen foto projekta „Es mīlu...” ietvaros Latvijā viesojās starptautiskā dziesmu konkursa „Eirovīzija 2009” uzvarētājs un virtuozais vijolnieks Aleksandrs Ribaks. Fotosesijas laikā Aleksandrs pauda patiesu mīlestību pret savu vijoli, kas viņam ir kas daudz vairāk, nekā tikai mūzikas instruments, jo abi ir nešķirami jau kopš bērnības.

Par šo tēmu projekta autori - „Spot Studios” komanda - nolēma nedaudz pafantazēt un piedāvāja „Eirovīzijas” uzvarētājam uzaicināt savu vijoli uz vakariņām. Abi kopā nobaudīja Latvijas ūdeņos nozvejotu zivi.

Projektā piedalījās arī dziedātāja Liene Candy, iejūtoties romantiskas dīvas tēlā, kura iedvesmas uzplūdumā komponē mūziku pie klavierēm. Pati dziedātāja atzinās, ka viņa bija tā iejutusies lomā, ka fotosesijas laikā patiešām sacerēja dziesmu par mīlestību, kuru, iespējams, drīzumā dzirdēs arī viņas talanta cienītāji. Taču pagaidām šo romantisko skaņdarbu var novērtēt tikai „Spot Studios” radošā komanda.

Projektā piedalīsies arī citas Latvijā, Krievijā un tuvākajās kaimiņvalstīs populāras personības. Projekta „Es mīlu ...” fotosesiju ciklu plānots pabeigt pavasarī, pēc tam iecerēta grandioza izstādes atklāšana, kur varēs sastapt visus šī foto projekta dalībniekus. Projektu vada fotogrāfs un „Spot Studios” īpašnieks Jurijs Vahruševs.