Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 20. jūnijs (2012) 10:53

Aleksandrs Ribaks Jūrmalā tiekas ar saviem faniem

Lai arī kopš viņa uzvaras starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā ir pagājuši jau trīs gadi, Aleksandru Ribaku ik uz soļa joprojām pavada meiteņu spiedzieni un sajūsmas saucieni.

Pirmdienas pievakarē ar neapšaubāmu harizmu apveltītais dziedātājs ieradās Jūrmalā, lai jau nākamajā dienā kāptu uz skatuves kopā ar savu tēti – Igoru Ribaku – un ģimenes bērnības draugiem Mihailu un Borisu Kaziņikiem. Unikālais tēvu un dēlu tandēms Dzintaru publikai sniedza neatkārtojamu muzikālu baudījumu.


Abas ģimenes saista sena draudzība un radoša sadarbība. Aleksandra Ribaka vecmāmiņa bija pirmā mūziķa un kultūras darbinieka Mihaila Kaziņika mūzikas skolotāja, bet tēvs – bērnības draugs.

Neraugoties uz to, ka Aleksandrs Ribaks kļuvis par popzvaigzni, viņš joprojām ir uzticīgs klasiskajai mūzikai, kas kopš bērnības mājo viņa sirdī. Koncerta viesi varēja izbaudīt aizraujošu melodiju kaleidoskopu tēvu un dēlu izpildījumā, kas aizkustināja sirds un dvēseles smalkākās stīgas.

Koncerts „Tēvi un dēli” kalpoja kā apliecinājums tam, ka draudzībai un mūzikai nav robežu – tajā izskanēja dažādi mūzikas žanri, sākot ar klasikas šedevriem un beidzot ar džeza interpretācijām un, protams, Aleksandra Ribaka popa grāvējiem, tostarp Eirovīzijas uzvaras dziesmu „Fairytale”.

Pēc koncerta dziedātāju ielenca krietns pulks fanu – skatiet FOTOGALERIJU.