Raksts no Puaro.lv

Ceturtdiena, 2. janvāris (2014) 14:39

Aktieri Havjērs Bardems un Džefrijs Dīns Morgans. Saskati atšķirības? FOTO

Uk.eonline.com

Acīgākie kinomīļi noteikti jau sen būs atšķetinājuši šo mistēriju, tomēr lielākajai daļai sabiedrības pasaulslaveno aktieru Havjēra Bardema un Džefrija Dīna Morgana līdzība šķiet mulsinoša. Turklāt abus šos kungus nesaista pilnīgi nekāda radniecība!

Havjērs Bardems (44) ir spāņu izcelsmes aktieris, kurš nāk no Madrides. Savas karjeras laikā viņš iekarojis ne tikai skatītāju simpātijas, bet arī guvis kritiķu atzinību. Bardema „kontā” ir Kinoakadēmijas balva, Zelta Globuss, BAFTA balva un neskaitāmi apbalvojumi kinofestivālos visā pasaulē.

Filmu zvaigzne ir precējies ar spāņu skaistuli Penelopi Krūzu. Abu ģimenē aug divi bērni, jaunākais no tiem – meitiņa Luna Enrikas Krūza – pasaulē nāca šī gada vasarā.


Tikmēr Džefrijs Dīns Morgans (47) ir tīrs amerikānis. Viņa aktiera karjera nav ne tuvu tik iespaidīga kā viņa „dvīņubrāļa” panākumi. Dīns Morgans plašāku atpazīstamību iekaroja ar lomām filmās „Greja anatomija” un „Supernatural”.

Aktieris bija saderinājies ar ekrāna partneri Mariju Luīzi Pārkeri, tomēr tā paša gada nogalē saderināšanās tika atcelta. 2009.gadā Dīns Morgans uzzināja, ka viņam ir četrus gadus vecs dēls no agrākās draudzenes aktrises Šerijas Rouzas. Kopš 2009.gada aktieris ir attiecībās ar aktrisi Hilariju Bērtoni. 2010.gadā pārim piedzima dēls Augustus Gus.