Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 25. jūnijs (2012) 12:10

Agnese Rakovska apgūst turku valodu – Triānas parks gūst panākumus Balkānos

Kristaps Bergs, Puaro.lv

Kamēr pašmāju fani un grupas „Triānas parks” līdzjutēji piezemēti retu reizi vien palūdz kādu autogrāfu, Turcijā, kur muzikālā apvienība viesojas ne pirmo reizi, viņu apsardzei pamatīgi jānopūlas, lai māksliniekus no koncerta skatuves aizgādātu līdz auto – fani jūk prātā!

„Festivāls Turcijā bija fantastisks – to apmeklēja 25 tūkstoši cilvēku! Tas mums kā grupai bija ļoti labs pārbaudījums, kā arī neatsverama un vērtīga pieredze,” emocijās ar portālu Puaro.lv dalās grupas „Triānas parks” līdere Agnese Rakovska. „Joprojām jūtamies saviļņoti un pacilāti. Šo piedzīvojumu iespaidā aktīvi strādājam pie jauna materiāla – ceram jau jūnija beigās piedāvāt jaunu videoklipu. Turklāt mums ir ļoti lielas aizdomas, ka dziesma cilvēkiem varētu patikt, un tā varētu kļūt par šīs vasaras hītu.”

Jaunais skaņdarbs tapis divās valodās – angļu un... turku! „Uz šo valsti esam „uzmetuši aci”. Noteikti vēlreiz tur atgriezīsimies. Vietējie mūs uzņem ļoti viesmīlīgi. Neraugoties uz to, ka liela daļa nemaz nesaprot angļu valodu, viņiem patīk tas, ko darām. Ja reiz jau divas reizes esam saņēmuši uzaicinājumu tur uzstāties, domāju, tas notiks vēl. Tā ir ļoti laba motivācija turpināt darboties un radīt jaunus projektus, ar kuriem viņus pārsteigt.”

Uz Turcijas pilsētu Siirt grupai līdzi devās arī režisors Ivars Burtnieks, kurš „Triānas parka” piedzīvojumus iemūžinājis nelielā īsfilmā.