Raksts no Puaro.lv

20. decembris (2014) 09:45

Ziemassvētku drudzis pārņem Rīgu: aclub veikala-kluba atklāšanas svinības

Publicitātes

Ceturtdien, 19. decembra pievakarē, Barona Kvartāls Rīgā partapa par īstu Ziemassvētku brīnumzemi, kur svinīgā gaisotnē tika atklāts Latvijā pirmais ekskluzīvais veikals-klubs aclub, kas līdz šīm tika pārstāvēts tikai tā dzimtenē - Itālijā.

Grezno pasākumu apmeklēt bija ieradušies vairāk nekā 70 viesi, tostarp arī pašmāju mediju pārstāvji, top stilisti, blogeri, sabiedrībā zināmas personības un ārzemju viesi, kas visi kā viens slaveja jaunā veikala plašo produktu sortimentu un steidza iegādāties oriģinālas un kvalitatīvas svētku dāvanas gan sev, gan saviem mīļajiem.

Iespaidiem bagātā vakara vadītājas lomā iejutās vienmēr pozitīvi šarmantā TV dīva Gundega Skudriņa, kura klātesošos izklaidēja ar interesantiem stāstiem par aclub, tā unikālo koncepciju un piedāvāto preču klāstu, kā arī laipni mudināja iesaistīties dažādās aizraujošās aktivitātēs un konkursos, kuros bija iespējams iegūt vērtīgas balvas – veikala-kluba dāvanu kartes. Tapat ikvienam viesim tika sniegta iespēja kļūt par vienu no pirmajiem kluba biedriem un tādejādi arī turpmāk iepirkties ar īpašām aclub sarūpētām atlaidēm.

Par vakara muzikālo nofomējumu rūpējās atraktīvais klubu DJ Rob4Real, kurš pasākuma viesus priecēja ar izmeklētu pasaules pupulārāko popmūzikas hitu izlasi, un, lai svinības padarītu vēl patīkamākas, ikviens klātesošais tika aicināts nofotografēties pie īpašas ar veikalā atrodamajiem mājas un interjera priekšmetiem dekorētas foto sienas instalācijas, kas tapa Stils bez Tabu portāla galvenās redaktores Beātes Ligeres vadībā.

Būtiski, ka līdz ar aclub ienākšanu Latvijas tirgū ikvienam interesentam tiek piedāvāta iespēja iegādāties tādas ekskluzīvi aclub biedriem rezervētas augstas kvalitātes preces kā gatavie sieviešu un vīriešu apģērbi, juvelierizstrādājumi, aksesuāri, interjera dekori, mēbeles, tehnoloģijas un labāko uzņēmumu piedāvātie ceļojumi un viesnīcas ar ļoti pievilcīgām atlaidēm. Pārstāvēto zīmolu vidū pieejami Itālijā un citviet pasaulē jau labi iecienītie CARUSO MEN’S WEAR, TOMBOLINI, LANIFICIO COLOMBO, MASSIMO VELLO, NAZARENO GABRIELLI, FEDON, NINTENDO, TOM TOM, ZAFFERANO ITALIA, VENINI un vēl daudzi citi.


 
aclub reģionālā vadītāja Kristīne Cīrule:

"Esmu patiesi gandarīta par jaunā veikala ienākšanu Latvijas tigū, un priecājos, ka aclub plašais preču sortiments, sākot no kvalitatīvām rakstāmlietām un greznām rotām, līdz pat praktiskiem kafijas automātiem un izsmalcinātiem telpu aromātiem jau šobrīd ir pārliecinoši spējis uzrunāt Rīgas modes un interjera pasaules entuziastus. Ar prieku varu apsolīt, ka patīkamu pārsteigumu aclub biedriem noteikti netrūks arī turpmāk."
TV dīva un pasākuma vadītāja Gundega Skudriņa:
aclub demonstrē ļoti veiksmīgu un unikālu ģimenes uzņēmuma modeli, kas vilina ne vien ar daudzveidīgo preču sortimentu un neticami izdevīgajām cenām, bet arī ar mājīgi ģimenisko atmosfēru, kas veikalā valda jau kopš tā atklāšanas brīža. Var just, ka šeit viss tiek darīts ļoti pārdomāti un no sirds, lai arī rīdziniekiem piedāvātu labākās Itāļu zīmolu kolekcijas, ar ko sevi iepriecināt kā ikdienā, tā arī svētkos. Arī es pati jau esmu noskatījusi pāris lieliskas preces, kuras noteikti iegādāšos, izmantojot aclub piedāvātās kluba biedra privilēģijas.”


 Alisa Znaroka, modele


 Marina Dorošenko, modes dizainere


 Radions Šehovcovs, "Riga This Week" galvenais redators


 Natālija Berezina, modes fotogrāfe


 Stefānija Vidžus, modes blogere


   Anita Sedliņa, žurnāla "Pastaiga" modes redaktore